Biedronka z tanią elektroniką! W sam raz na wakacyjny wyjazd

biedronka
(fot. taranchic @ Shutterstock)

Biedronka ponownie zaczyna oferować ciekawą elektronikę w niskiej cenie. Co kupimy tym razem?

Biedronka z tanimi akcesoriami

Sklep Biedronka ponownie wyszedł z promocjami na elektronikę. Co kupimy tym razem? Przede wszystkim powerbank 20000 mAh z obsługą szybkiego ładowania na wyjściu USB-A mocą 18 W lub na wyjściu USB-C mocą 20 W w standardzie PD. Warto dodać, że sam powerbank może ładować się szybciej mocą 18 W i naładujemy go z użyciem przewodu MicroUSB lub USB-C. Cena tego akcesorium to 99 zł.

Następne w promocji są przewody USB-C oraz Lightning. Obydwa mają długość 100 cm i obsługują szybkie ładowanie – USB-C do 60 W, a Lightning do 27 W. Kable wyceniono na 12,99 zł za sztukę

Nie można zapomnieć o ładowarkach samochodowych. Transmiter FM oferuje wejście USB i PD oraz wyjście USB o mocy 20 W. Jest też zwykła ładowarka samochodowa z dwoma portami USB i USB-C obsługująca moc 20 W. Finalnie w promocji znalazła się też ładowarka sieciowa dwuportowa z USB i USB-C. Tutaj moc też wynosi 20 W. Wszystkie te akcesoria kosztują 24,99 zł za sztukę.

(fot. Biedronka)
(fot. Biedronka)

Promocja na wyżej wypisane produkty rozpocznie się 06.07, czyli już w czwartek. Warto się pospieszyć, ponieważ takie gadżety szybko się sprzedają.

Źródło: Biedronka

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!