Paczkę Allegro odbierzesz w Biedronce, przy kasie. Wkracza nowa funkcja

biedronka
(fot. taranchic @ Shutterstock)

Coraz więcej miejsc i punktów oferuje nam usługę odbioru paczki. Jak się okazuje, od teraz swoje zamówienie z Allegro odbierzemy w marketach Biedronka i to przy kasie.

Biedronka: odbiór paczek z Allegro przy kasie

Allegro właśnie poinformowało, że do listy punktów, w których można odebrać przesyłkę dołączyły sklepy Biedronki. Co prawda, aktualnie można było odebrać paczkę w Biedronkach z wykorzystaniem automatów paczkowych Poczty Polskiej, jednak teraz po prostu paczkę odbierzemy przy kasie. To oznacza, że klienci Allegro otrzymają kolejne 600 punktów, w których mogą odebrać swoje zamówienie. Jak ma to działać?

Po prostu podejdziemy do kasy i podamy sprzedawcy specjalny kod odbioru. Oczywiście po tym powinniśmy otrzymać paczkę. Co ważne, mowa tu o odbiorze przesyłek już opłaconych. Warto dodać, że paczka będzie czekać na adresata przez 7 dni.

Oczywiście odbiór paczki przy kasie nie jest niczym nowym. Z tym samym spotkamy się chociażby w Żabce czy w kioskach RUCHu. To, co jednak wyróżnia Biedronkę, to fakt, że nie mamy tutaj do czynienia z małym sklepem, a ogromnym marketem. Liczę, że odbieranie paczek nie sprawi, że inni klienci sklepu będą musieli dłużej czekać w kolejce, aby zapłacić za produkty.

Źródło: Cashless

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!