Biedronka znowu kusi niedrogą elektroniką. Nad jednym z produktów warto się zastanowić

biedronka
(fot. taranchic @ Shutterstock)

Najsłynniejszy sklep z owadem w logo znowu przyciąga wzrok Polaków. Tym razem nie chodzi o promocje na piwa lub inne spożywcze produkty. Biedronka zaoferuje klientom ciekawe urządzenia w całkiem dobrych cenach.

Wystarczy kliknąć na Biedronka Home, aby fajne promocje wpadły do naszego koszyka

Popularna sieciówka znowu prezentuje fajne oferty. Urządzenia pochodzą z różnej kategorii sprzętowej. Ich wspólnym mianownikiem jest oczywiście cena. Biedronka zawsze próbuje się wyróżnić w tej kwestii z różnym skutkiem, ale w przypadku tych produktów jest całkiem nieźle. Do najciekawszych bestsellerów w ofercie Biedronka Home jest należą robot sprzątający EZVIZ, przenośny rzutnik Yoton, kamera Tracer Guard 4. Natomiast jeśli szukacie taniego telewizora to Biedronka ma naprawdę niezły hit. W ofercie sklepu znajdziemy także inne telewizory, ale sprzęt za mniej niż tysiąc to naprawdę niezła okazja, tym bardziej że na pokładzie znajdziemy kompatybilność z Androidem oraz IOS-em. 

Robot sprzątający EZVIZ cena po rabacie 1099 zł (wcześniejsza 1499 zł)

Przenośny rzutnik Yoton cena po rabacie 189 zł (wcześniejsza 319 zł)

Kamera Tracer Guard 4 cena po rabacie 139 zł (wcześniejsza 249 zł)

Telewizor 24 cale Android UD 24W5210 cena po rabacie 599 zł (wcześniejsza 699 zł)

Nie będę zagłębiać się w samą specyfikację, ponieważ z nią możecie zapoznać się na stronie Biedronka Home. Skupimy się na cenach, bo właśnie na tym skupia się sam dyskont. Wszystkie produkty mają oczywiście 2-letnią odpowiedzialność sprzedawcy oraz dodatkową gwarancję według karty gwarancyjnej. Interesującym produktem, który przyciąga wzrok może być rzutnik. Dlaczego tak uważam? Ten miniaturowy projektor Yoton Y3 Pro zaoferuje nam jasność 120 lumenów z możliwością wyświetlania obrazu w rozdzielczości 1280 × 720 pikseli o przekątnej od 30 aż do 120 cali. Warto dokładniej zapoznać się z ofertą dyskontu, który oferował już w przeszłości podobne promocje. Dajcie znać w komentarzach co myślicie o cenach. Powyższe oferty są ograniczone czasowo. 

Źródło: Biedronka  

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!