Black Friday w PlayStation Store ruszył dziś. W ofercie mamy kilka ciekawych gier i nie tylko…

PlayStation Store Black Friday

Mimo, że do Czarnego Piątku zostało jeszcze kilka dni, to poszczególne sklepy bądź producenci ruszają z promocjami. Trochę nie rozumiem tego trendu, ale nie będę się rozwodził na temat posunięć marketingowych różnych firm. Święto promocji u Sony ruszyło już w niedzielę, więc pora przyjrzeć się temu, co oferuje japońska firma. Oto najciekawsze rzeczy, które możemy nabyć przez PlayStation Store!

Gry oraz abonament PlayStation Plus w niższych cenach!

Promocje w PlayStation Store trwają od dziś do poniedziałku 2 grudnia. W promocyjnej ofercie znalazły się nie tylko gry, ale też abonament, który umożliwia choćby granie online, czy też daje dostęp do darmowych gier. Promocja obowiązuje jeśli opłacimy PS+ na rok, przysługuje nam wtedy -25% od ceny bazowej. Dzięki temu zapłacimy nie 240 zł, a 180 zł, co po podzieleniu daje 15 zł za miesiąc. Dla porównania, kwartalny abonament kosztuje 100 zł, więc w obecnej sytuacji zupełnie nie opłaca się go wybierać. Jeśli gramy online, to warto skorzystać z tej oferty na PlayStation Store, bo PS+ rzadko jest przeceniane przez Sony.

Black Friday w PlayStation Store ruszył dziś. W ofercie mamy kilka ciekawych gier i nie tylko...
Marvel’s Spider-Man

Co do gier, ciekawych propozycji w dobrych cenach jest kilka. Oczywiście każda z tych gier jest do kupienia w wersji cyfrowej, do przypisania do naszego konta w PlayStation Network. Muszę wyróżnić grę Marvel’s Spider-Man, której cenę obniżono o 53%, zatem kosztuje teraz jedynie 79 zł. W tej samej cenie kupimy również Metro Exodus, Resident Evil 2, The Division 2, Persona 5 oraz Dragon Ball FighterZ.

Zobacz też: Sony patentuje przedziwne kartridże. Czyżby gigant pracował nad drugą generacją Playstation Vita?

Jest też kilka fajnych propozycji w jeszcze mniejszych pieniądzach. Są to: God of War, Wiedźmin 3: GOTY, Uncharted 4, The Last of Us Remastered, Detroit: Become Human i Monster Hunter World. Każda z tych gier kosztuje w PlayStation Store 59 zł, co także może być całkiem niezłą ofertą. Szczególnie dla osób, które jeszcze nie grały w produkcję od CDP Red. Pełną ofertę gier w promocji znajdziecie pod tym linkiem.

Polecam jednak sprawdzić przed zakupem w sieci, czy któraś z tych gier nie będzie dostępna w innym źródle taniej niż w PlayStation Store, ja wam nie daję takiej gwarancji. Zapraszam do komentowania!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!