BlueStacks 5 wydany w wersji stabilnej. Granie w gry z Androida na PC stało się jeszcze wygodniejsze!

bluestacks 5

BlueStacks to popularne narzędzie, które pozwala nam na proste uruchamianie aplikacji z Androida na komputerze z Windowsem lub macOS. Właśnie zostało wydano BlueStacks 5 w wersji stabilnej, a więc warto sprawdzić co nowego dodano!

Myślę, że kilku z Was już słyszało o BlueStacks. Jest to bardzo proste (w sensie: proste w użytkowaniu) narzędzie, które emuluje Androida i pozwala na uruchamianie programów z tego systemu na komputerze PC z Windowsem lub na Macu. Co ważne, program pozwala również na uruchamianie gier, dzięki czemu nawet słabszy sprzęt możemy zamienić w wygodną konsolę do lżejszych, mobilnych gier, w których możemy korzystać z klawiatury i myszki – chociażby jest to możliwe w Among Us.

BlueStacks 5 już jest!

Właśnie teraz BlueStacks 5 został wydany w wersji stabilnej. Z tego też powodu warto sobie powiedzieć jakie nowości dodano. Przede wszystkim nowa wersja ma sprawić, że program ma uruchamiać się nawet o 50% szybciej, a jednocześnie potrzebuje mniej pamięci RAM – nawet o 50%. Ponadto platforma ma działać o wiele stabilniej, co ma przełożyć się na wygodę użytkowania. Ze wszystkimi zmianami możecie zapoznać się oglądając poniższy film.

Dla wielu minusem może być fakt, że platforma dalej wykorzystuje już leciwego Androida 7.1.2 Nougat. To może sprawić, że niektóre funkcje lub programy mogą nie działać.

BlueStacks 5 pobierzecie >>stąd<<.

Korzystaliście z BlueStacks? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: BlueStacks przez Tabletowo

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!