Bolt stworzył własny model hulajnogi elektrycznej!

Bolt stworzył własny model hulajnogi elektrycznej!

Firma Bolt zaprezentowała właśnie swój własny model hulajnogi elektrycznej. Co ciekawe już teraz mieszkańcy Warszawy, Krakowa oraz Lublina mogą wypożyczyć ten sprzęt i sprawdzić na własnej skórze jak zachowuje się on w praktyce. Rzućmy okiem na specyfikację tego urządzenia!

Hulajnoga elektryczna Bolt

Całość została wykona z aluminium. Według firmy Bolt ma to zapewnić jednocześnie bardzo dużą wytrzymałość jak i zaoferować użytkownikowi stosunkowo niską wagę. Wprawdzie 17 kg to nie mało jak na hulajnogę elektryczną, ale jeśli weźmiemy pod uwagę resztę specyfikacji to wygląda to naprawdę dobrze. Sprzęt ten jest w stanie na jednym ładowaniu przejechać aż 40 km. Maksymalna prędkość wynosi natomiast 25 kilometrów na godzinę. Co ciekawe Bolt zadbał także o osoby, które nie mają zbyt dużego doświadczenia z niewielkimi pojazdami elektrycznymi.

Dla zespołu inżynierów Bolt, którzy tworzyli nasze hulajnogi najważniejsza była efektywność, ta sama wartość, którą kierujemy się w biznesie. Chcemy podnosić codzienny komfort przemieszczania się po mieście poprzez dostarczanie szybkich, niedrogich i niezawodnych usług. W przypadku hulajnóg udało nam się ograniczyć wytwarzanie elektrośmieci i uzyskać najniższy całkowity koszt produkcji i utrzymania hulajnóg na rynku – powiedział Valerii Romanov, manager operacyjny Bolt.

Hulajnoga oferuje bowiem tryb dla początkujących, w którym maksymalna prędkość jest ograniczona do 15 kilometrów na godzinę. Nie zabrakło także pompowanych opon mających zapewnić odpowiednią amortyzację. Bolt chwali się także tym, że za sprawą innowacyjnej modułowej konstrukcji większość mechanicznych uszkodzeń można w prosty sposób naprawić. Żywotność jednego pojazdu ma wynosić aż 36 miesięcy i patrząc na to jak użytkownicy traktują wypożyczane hulajnogi wygląda to naprawdę ciekawie.

Zobacz także: Na rynek trafia nowa hulajnoga elektryczna. Poznajcie Xiaomi Mi Electric Scooter 1S!

Jeśli mieszkacie w Krakowie, Warszawie lub Lublinie to już dziś możecie szukać na ulicach swoich miast nowych pojazdów z logo Bolt. Firma deklaruje, że jeszcze tego lata nowa hulajnoga pojawi się w 45 kolejnych miastach w Europie oraz Afryce.

Co myślicie o nowych hulajnogach Bolt? A może mieliście przyjemność już z nich skorzystać? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!