Call Of Duty Mobile pobrane już ponad 20 milionów razy

Call Of Duty Mobile pobrane już ponad 20 milionów razy

Call of Duty Mobile zadebiutowało 1 października tego roku i momentalnie zdobyło ogromną popularność. Sam tak naprawdę od premiery gram w tę strzelankę i muszę przyznać, że pochłonęła mnie w całości. Teraz do sieci trafiły pierwsze dane dotyczące mikropłatności oraz ilości graczy!

Call of Duty Mobile odniosło sukces

Sensor Tower, firma zajmująca się badaniem rynku aplikacji mobilnych, opublikował na swoim oficjalnym koncie w serwisie Twitter dane dotyczące Call of Duty Mobile. Na tę chwilę grę pobrało już ponad 20 milionów graczy, a na systemie mikropłatności wydano ponad 2 miliony dolarów. Oczywiście sama gra jest w pełni darmowa i grać w nią można nie wydając ani złotówki. Niemniej jednak zakup karnetu bojowego znacząco przyspiesza rozwój konta. Sam nie zdecydowałem się na jego zakup, ponieważ nie mam zbyt dużo czasu na granie na swoim smartfonie, ale jak widać sporo użytkowników postanowiło w ten sposób wesprzeć twórców gry.

Call Of Duty Mobile pobrane już ponad 20 milionów razy

Call of Duty Mobile wręcz gigantyczną popularnością cieszy się w Indiach. Aż 14% wszystkich zarejestrowanych kont pochodzi właśnie z tamtego kraju. Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych stanowią natomiast 9% wszystkich graczy. Co zatem jest kluczem do sukcesu Call of Duty Mobile? Moim zdaniem rewelacyjną rzeczą są mapy przeniesione w komputerowych wersji gry. Co więcej do wyboru mamy naprawdę sporo trybów, a w tym i battle royale, które akurat mi nie przypadło do gustu.

Call Of Duty Mobile pobrane już ponad 20 milionów razy

Zobacz także: WhatsApp wprowadzi znikające wiadomości w grupowych czatach

Co więcej pochwalić muszę także sterowanie. W CoD Mobile gra się naprawdę przyjemnie! Oczywiście gra nadal będzie rozwijana, a twórcy obiecują dodawanie kolejnych trybów oraz map. To może oznaczać tylko jedno – produkcja będzie przyciągać coraz to więcej graczy i cieszyć się coraz to większą popularnością. Z niecierpliwością wyczekuje kolejnych aktualizacji!

Graliście już w Call of Duty Mobile? Co myślicie o tej mobilnej strzelance? Zakupiliście karnet bojowy? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!