Call of Duty: Modern Warfare otrzyma tryb battle royale mieszczący aż 200 graczy

Call of Duty: Modern Warfare otrzyma tryb battle royale mieszczący aż 200 graczy

Bez wątpienia CoD: Modern Warfare to jedna z najpopularniejszych gier ostatnich tygodni. Strzelanka ta znika z półek w błyskawicznym tempie i wszystko wskazuje na to, że sytuacja nie zmieni się w najbliższej przyszłości. Teraz jednak w sieci pojawiły się nowe informacje na temat nadchodzących zmian w rozgrywce!

Battle royale w Call of Duty: Modern Warfare

Tryby battle royale stały się w ostatnich miesiącach wyjątkowo popularne. Gracze wręcz oszaleli na punkcie Fortnite czy PUBG, a inni producenci gier robią wszystko, aby i w swoich produkcjach wprowadzić podobną możliwość rozgrywki. I tą samą drogą ma iść Activision Blizzard. Oczywiście nadal nie ogłoszono oficjalnie, że tryb battle royale pojawi się w Call of Duty: Modern Warfare, ale osoby, które zajmują przeszukiwaniem kodów źródłowych gier znalazły informacje, które tak naprawdę jasno nam mówią o planach związanych z grą.

Call of Duty: Modern Warfare otrzyma tryb battle royale mieszczący aż 200 graczy
Mapa, która ma pojawić się w trybie battle royale

Wszystko wskazuje na to, że podczas jednego meczu grać będzie mogło aż 200 graczy. Sama mapa będzie wręcz gigantyczna, a przemieszczenie się będzie możliwe tak naprawdę jedynie dzięki pojazdom takim jak helikoptery, quady czy samochody. Patrząc na ogrom przestrzeni nie wyobrażam sobie przebiegnięcia całej mapy pieszo. Bez wątpienia Activision Blizzard da graczom zarówno możliwość grania solo jak i w parach czy większych drużynach.

Warto przeczytać: Call Of Duty Mobile pobrane już ponad 20 milionów razy

Niesamowicie ciekawym pomysłem wydaje się poczekalnia, do której trafimy w momencie śmierci. Jeśli nasz sojusznik uzdrowi nas przy pomocy apteczki to nadal nie wrócimy do gry. Czekać nas będzie pojedynek 1vs1 z innym graczem i tylko zwycięzca będzie mógł nadal cieszyć się z rozgrywki, a przegrany będzie musiał opuścić mecz. Brzmi rewelacyjnie prawda? Coś czuje, że battle royale w Call od Duty: Modern Warfare może być jednym z najciekawszym trybów tego typu dostępnych na rynku. Miejmy nadzieję, że twórcy gry jeszcze czymś nas zaskoczą!

Co myślicie o trybach battle royale? Graliście już w Call of Duty: Modern Warfare? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!