Cashback na zakupach z Chin z Giving Assistant

givingassistant (3)

Jak wszyscy wiemy w Chinach można kupić wiele produktów w dużo niższych cenach niż u nas w kraju. Jednak istnieje sposób aby wydawać jeszcze mniej nie robiąc nic dodatkowego – tym sposobem jest portal givingassisant.org!

JAK TO DZIAŁA?

Strona zarabia na reklamach, które są nam wyświetlane podczas dokonywania zakupów. My za to dostajemy częściowy zwrot pieniędzy, które zapłaciliśmy. Kwota ta zależy od sklepu, ponieważ każdy sklep ma inny procent zwrotu. Strona jest całkowicie bezpieczna, sam korzystam z niej już dłuższy czas i bardzo jestem z niej zadowolony. Przejdźmy do szczegółów – jak zacząć:

  1. Wchodzicie na stronę z tego linku. Dlaczego akurat z tego? Dostaniecie wtedy 5$ na swoje konto. Aby je wypłacić musicie jednak kupić cokolwiek za pomocą strony(może to być coś i za 1$). MUSZĄ być wyłączone wszystkie wtyczki blokujące reklamy.givingassistant (2)
  2. Następnie należy założyć konto lub połączyć się przez Facebook’a
  3. Wyszukujemy sklep, który nas interesuje. Do wyboru mamy 1939 sklepów, między innymi banggood, gearbest czy aliexpress. Najlepiej wyszukiwać sklep w trybie prywatnym, ponieważ nie są zapisywane wtedy ciasteczka.
  4. Naciskamy przycisk „Shop now” i zostajemy przekierowani na stronę sklepu. Ważne jest aby nasz koszyk był pusty! Następnie logujemy się i wyszukujemy produkty, które chcemy kupić.givingassistant (1)
  5. Płacimy jak za normalne zamówienie. Po jakimś czasie na naszym koncie givingassistant pojawi się kwota, którą otrzymamy.
  6. Po upływie 15-60 dni w zależności od sklepu będziemy mogli wypłacić pieniądze.
  7. Wypłata trwa około 30-60 dni, jednak często jest to krótszy okres czasu. Wypłatę można dokonać na swoje konto Paypal lub wpłacić pieniądze na cele charytatywne

I to naprawdę tyle. Nic więcej wam nie potrzeba. Zwroty oscylują w okolicach 3-10% więc jeżeli ktoś zamawia z Chin naprawdę dużo to może sporo dodatkowo zaoszczędzić. Czasem procenty te są zwiększane, np. na dzisiejszy Dzień Singla lub w okresie świątecznym. Szczerze polecam!

Załóż konto w Giving Assistant i otrzymuj zwrot pieniędzy za zakupy!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!