CDA TV to telewizja od CDA w modelu OTT

cda tv

Zapewne wielu z Was słyszało o CDA. Jest to serwis streamingowy pozwalający nam obejrzeć całkiem sporo produkcji. Firma jednak nie zatrzymuje się i uruchamia kolejną funkcję – telewizję OTT. Skusicie się?

Wbrew pozorom, VOD typu Netflix czy Apple TV nie są na tak mocnej pozycji, aby twierdzić, że wykończą klasyczną telewizję. Widzi to również polski dostawca VOD i uruchamia CDA TV – telewizję w modelu OTT i to wiele kanałów będzie dostępna bez dodatkowych opłat.

CDA TV, czyli telewizja internetowa od CDA

Muszę wspomnieć, że CDA oferuje swoje usługi za darmo, ale również w formie subskrypcji Premium, która to kosztuje 19,90 złotych miesięcznie (w najtańszej opcji). Istnieje również opcja przetestowania usługi w ramach 14-dniowego okresu próbnego. Wspominam o tym, bowiem już w ramach tej opłaty uzyskacie dostęp do wielu kanałów, w tym tych obowiązkowych – TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TV 4, TV Plus oraz TVP 3 (regionalna telewizja publiczna).

Dopłacając kolejne 4 złote (czyli do 23,90) do Pakietu Start uzyskacie dostęp do 40 kanałów, w tym Music Box czy Kino Polska. Tutaj również skorzystacie z okresu próbnego.

cda tv

Do wyboru również jest Pakiet Podstawowy, którego cena to 30 złotych miesięcznie. W ramach tej subskrypcji można otrzymać dostęp do niemalże 90 kanałów, w tym do BBC czy Filmbox. Co ważne, ten pakiet nie jest dostępny w ramach 14-dniowego trialu.

cda tv

CDA TV będziemy mogli oglądać zarówno za pomocą komputera z przeglądarką internetową, jak i urządzenia mobilnego oraz Smart TV. Dostęp do telewizji ma być możliwy w całej Unii Europejskiej, a jakość przekazywanego materiału została ustalona na Full HD, jednakże 4 stacje mają zostać zwiększone do 4K. CDA TV ruszy już 9 sierpnia 2021 roku.

Źródło: CDA przez Tabletowo

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!