CEO Xiaomi, Lei Jun, przyłapany na używaniu iPhone’a

CEO Xiaomi, Lei Jun, przyłapany na używaniu iPhone'a

Możecie się z tym zgodzić lubi nie, ale iPhone’y są przez wielu uważane za najbardziej prestiżowe i niezawodne urządzenia na rynku. Przez to cieszą się uznaniem biznesmenów czy gwiazd. Co jednak, jeśli szef firmy zajmującej się produkcją smartfonów będzie używał produktu innej firmy? Fani z pewnością nie zrezygnują ze skomentowania tego faktu.

Szef Xiaomi nie korzysta z Mi 10 Pro

Być może pamiętacie sytuację, kiedy pracownicy Huawei wysłali tweeta przy pomocy smartfona Apple. Doszło do tego, ponieważ wykorzystując roaming chcieli oni ominąć obecną w Chinach cenzurę. Prawdopodobnie ta wpadka kosztowała ich co najmniej miesięczne wynagrodzenie. Teraz jednak nie chodzi o zwykłych pracowników, ale o CEO Xiaomi. Lei Jun wysłał na swój profil w serwisie Weibo post z iPhone’a. Myślę, że gdyby był to smartfon innej marki, np Huawei, OnePlus, to może nie byłoby takiej afery, ale nie iPhone, który traktowany jest jako zupełne przeciwieństwo smartfonów chińskiej firmy.

CEO Xiaomi, Lei Jun, przyłapany na używaniu iPhone'a

Zobacz też: MediaTek Dimensity 820 oficjalnie zaprezentowany. Jednostka ta będzie odpowiadać za wydajność w części nadchodzących średniaków

Swój głos w dyskusji zabrał analityk Pan Jiutang. Powiedział on, że dziwne byłoby, gdyby Lei Jun nie używał produktów konkurencji. Dzięki temu może wszak poznać on bardzo dobrze jak działają i wprowadzić u siebie rozwiązania, których brakuje lub coś udoskonalić. W końcu podczas prezentacji MIUI 12 znalazły się nawiązania do iOS.

Dajcie znać w komentarzach jakie jest Wasze zdanie na ten temat. Uważacie, że Lei Jun popełnił gafę?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!