Chcesz otrzymać rabat do H&M od InPost? Wystarczy odebrać przesyłkę z paczkomatu w ciągu 2 godzin!

InPost logo

Paczkomaty to bez wątpienia coś niesamowicie wygodnego. W dobie epidemii koronawirusa coraz to więcej osób decyduje się na zakupy w sieci, a InPost robi wszystko, aby zachęcić użytkowników do swoich usług. Teraz osoby, które wystarczająco szybko odbiorą paczkę z paczkomatu otrzymają specjalny kod rabatowy!

Co należy zrobić, aby otrzymać kod rabatowy?

Z racji tego, że paczkomaty w wielu miejscach są przepełnione firma InPost postanowiła zachęcić fanów paczkomatów do jeszcze szybszego odbierania przesyłek. Tym razem przygotowano specjalne kody rabatowe do sklepu H&M uprawniające do rabatu na poziomie 20% na produkty w cenach regularnych. Warto tutaj zaznaczyć, że kod rabatowy może być użyty tylko wtedy, gdy wartość zamówienia przekroczy 150 zł. Jak otrzymać taki kod rabatowy? Tak naprawdę jest to niezwykle proste.

Chcesz otrzymać rabat do H&M od InPost? Wystarczy odebrać przesyłkę z paczkomatu w ciągu 2 godzin!

Po otrzymaniu powiadomienia o tym, że nasza paczka została umieszczona przez kuriera w paczkomacie mamy dwie godziny, aby odebrać przesyłkę. Następnie musimy udać się na stronę akcji, a tam zostaniemy poproszeni o cztery ostanie cyfry numeru paczki, imię, numer telefonu oraz adres e-mail. Po wyrażeniu zgód związanych z regulaminem promocji otrzymamy na naszą skrzynkę kod uprawniający do 20% rabatu na zakupy w sklepie H&M.

Chcesz otrzymać rabat do H&M od InPost? Wystarczy odebrać przesyłkę z paczkomatu w ciągu 2 godzin!

Zobacz także: InPost uruchomił program Multiskrytka. Wygląda to na duże usprawnienie w pracy Paczkomatów

Rabaty do H&M będą rozdawane aż do 17 sierpnia tego roku, a przez kolejne dwa tygodnie InPost zaoferuje kolejną niespodziankę. I tak naprawdę akcja ta ma sporo sensu. My zyskujemy kod, którym możemy obniżyć cenę wybranych produktów, a jednocześnie zwalniamy miejsce w paczkomacie i kolejne osoby mogą cieszyć się szybką i sprawną dostawą zamówienia. Sam na co dzień tak naprawdę korzystam jedynie z paczkomatów i z niecierpliwością czekam czym InPost postanowi zaskoczyć nas w przyszłości!

Co myślicie o akcji InPost? Korzystacie na co dzień z paczkomatów? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!