Ciekawe: Z Epic Games Store pobierzecie Brave Browser

brave browser
(fot. CNet)

Brave Browser to jedna z najciekawszych i najlepszych przeglądarek internetowych, z której regularnie korzysta kilkanaście milionów osób. Co ciekawe, aplikacja trafiła do sklepu z… grami.

Brave Browser

Brave Browser to moja główna przeglądarka, z której korzystam codziennie. Zainstalowałem ją około rok temu i z każdą aktualizacją staje się coraz lepsza. W przeszłości do produktu dodano wiele funkcji, między innymi synchronizację danych oraz trwają pracę nad Brave Search – silnikiem wyszukiwania.

Brave Browser w Epic Games Store

Brave Browser to pierwsza przeglądarka internetowa, którą można pobrać z Epic Games Store. Jest to oczywiście bardzo ciekawa forma dotarcia do nowych użytkowników korzystających z Windowsa i Epica. Co ciekawe, oferta skierowana jest nie tylko do samych graczy, ale również do streamerów i innych twórców związanych z tematyką gier.

Jak twierdzą twórcy przeglądarki, dzięki dostępności Brave w Epic Games Store gracze mogą wygodniej wybrać preferowaną przeglądarkę pod kątem swoich wrażeń z gry, a także do codziennego przeglądania Internetu. Na wrażenia z gier ma wpłynąć oczywiście szybkość działania przeglądarki.

brave
Brave Browser w Epic Games Store

Sprawdziłem i faktycznie Brave Browser jest dostępny w Epic Games Store na Windows 10. Nie wiem jednak w czym lepsze ma być zainstalowanie przeglądarki z Epica niż normalnie pobierając instalator z oficjalnej strony Brave Browser.

Z jakiej przeglądarki internetowej korzystacie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: Brave

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!