Popularna gra Control do odebrania za darmo!

control

Gry za darmo to coś, co lubimy najbardziej, szczególnie jeśli są to dobre gry. Ostatnio królem takich promocji jest Epic Games, który znowu nie zawiódł. Tym razem do odebrania jest szalenie popularna gra Control!

Control do odebrania za darmo!

Jak się okazuje, promocja na Discord Nitro to nie jedyna okazja w Epic Games Store! Ci, co chcą sobie tylko pograć, mogą odebrać bardzo ciekawy tytuł. Otóż tę grę możemy odebrać kompletnie za darmo przypisując ją sobie do konta Epic do 17.06 do godziny 17:00. Bezpośredni odnośnik do tytułu w sklepie znajdziecie >>tutaj<<.

Control to trzecioosobowa strzelanka science fiction. Gracz musi zmierzyć się z inwazją sił nie z tego świata, a w walce z nimi wykorzystuje szereg zdolności specjalnych oraz telekinetyczny pistolet, który poza strzelaniem pozwala ciskać obiektami i przeciwnikami na odległość.

(źródło: gry-online.pl)

Control to całkiem wymagająca gra. Do uruchomienia wymaga chociażby procesora Intel Core i5-4690 lub AMD FX 4350, a także układu graficznego NVIDIA GeForce GTX 780 lub AMD Radeon R9 280X i 8 GB pamięci RAM. Zalecana konfiguracja jest dosyć high-endowa, bowiem ma zawierać nie tylko procesor Intel Core i5-7600K ale również układ graficzny GTX 1660/1060, natomiast Ray Tracing wymaga chociażby układu RTX 2060. Warto jednak dodać, że Control to tytuł dosyć nowy, bowiem został zaprezentowany w 2019 roku.

Graliście kiedyś w Control? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: Epic Games Store

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!