Cyberpunk 2077 bez osobnego trybu multiplayer! Mamy potwierdzenie

cyberpunk 2077

Ostatnie plotki jasno mówiły, że CD Projekt RED może pracować nad osobną grą sieciową osadzoną w świecie Cyberpunka 2077 – coś podobnego do GTA Online. Firma jednak postanowiła zabrać głos w tej sprawi.

Polska firma zaprzecza. Osobnego trybu multiplayer nie będzie

Aktualizacja 1.3 wniosła zmiany w plikach, które sugerowały prace nad dwoma pakietami DLC oraz trybem sieciowym. Sytuacja zrobiła się naprawdę głośna i sporo osób zaczęło oczekiwania właśnie na taki odpowiednik GTA Online. Głos w sprawie zabrała firma CD Projekt RED.

Nasze plany nie zakładają wydania osobnej gry multiplayerowej w uniwersum Cyberpunka w najbliższej przyszłości. Podtrzymujemy to, co mówiliśmy podczas aktualizacji strategii w marcu br. – podstawą naszego biznesu jest produkcja gier RPG dla jednego gracza, natomiast zamierzamy wzbogacać nasze przyszłe produkcje elementami sieciowymi. Chcemy robić to rozsądnie, krok po kroku.

powiedział Adam Kiciński.

cyberpunk 2077

Oczywiście powyższe słowa jasno wskazują, że osobnej gry sieciowej na wzór GTA Online nie będzie. Ale nie można wykluczyć, że tryb multiplayer w ogóle nie powstanie. Jak sugeruje cytat, CD Projekt RED zamierza dodać elementy sieciowe, jednak sukcesywnie, powoli. Nam tylko pozostało czekać na zmiany.

Źródło: ppe.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!