Dodatek do Cyberpunk 2077 pojawi się w 2023 roku. Jeszcze poczekamy!

cyberpunk 2077

Myślę, że nikt nie zapomniał tego, jak premiera gry Cyberpunk 2077 była przekładana na kolejne i kolejne terminy. Później, kiedy produkcja w końcu pojawiła się na rynku, rozpoczęły się narzekania, że gra jest niedopracowana, a premiera była za szybko. Teraz historia zdaje się powtarzać, ale chodzi o DLC do produkcji polskiego studia. Gracze są zawiedzeni faktem, że pojawi się ono dopiero w przyszłym roku.

Wiemy kiedy spodziewać się DLC do Cyberpunk 2077

Na początku ubiegłego roku CD Projekt RED ujawnił jaki ma plan odnośnie “naprawy” Cyberpunka 2077. Zapowiedziano duże łatki oraz darmowy dodatek, który faktycznie pojawił się w sierpniu 2021. Teraz czekamy na kolejną zawartość i poznaliśmy przybliżoną datę premiery. Premiera rozszerzenia do gry Cyberpunk 2077 jest planowana na rok 2023. Ma być to większy dodatek, tak jak Serce z Kamienia do Wiedźmina 3: Dziki Gon.

Dodatek do Cyberpunk 2077 pojawi się w 2023 roku. Jeszcze poczekamy!

O rozszerzeniu wypowiedział się też Paweł Sasko, projektant zadań w CD Projekt RED. Codziennie są tworzone kolejne zadania, które trafią do DLC. Nieoficjalnie mówi się, że w rozszerzeniu pojawią się postacie znane z Cyberpunka 2020.

Cieszy nas, że spodobała wam się łatka 1.5 i nas o tym poinformowaliście… ciężka praca popłaciła, bo widzimy to w waszych wiadomościach. Na obecny moment tylko tyle mogę powiedzieć. Cały czas pracujemy w pocie czoła. Dosłownie codziennie sprawdzam questy, rozmawiam z ludźmi, wszystko idzie do przodu

Źródło: @CyberpunkGamePL facebook.com

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!