Cyberpunk 2077 dostaje kolejny hotfix. Zapobiega on awariom na starszych sprzętach

cyberpunk 2077
(fot. CD Projekt RED)

CD Projekt RED się nie zatrzymuje i na bieżąco wydaje kolejne poprawki do Cyberpunka 2077. Po głośnej aktualizacji 1.3, przyszedł czas na hotfix, który spodoba się szczególnie tym, którzy grają na starszym sprzęcie.

Cyberpunk 2077 z nowym hotfixem

Polskie studio dalej ciężko pracuje nad tym, aby Cyberpunk 2077 działał jak najlepiej, co udowadnia najnowsza aktualizacja. Właśnie wydano hotfix, który dotyczy komputerów klasy PC i spodoba się szczególnie tym, co grają na sprzętach ze starszymi procesorami.

Chodzi o zestaw instrukcji AVX, który wywoływał problemy na starszych procesorach nieobsługujących takiej technologii. Deweloperzy po prostu tych instrukcji się pozbyli, dzięki czemu gra powinna działać stabilniej. Warto jednak dodać, że Cyberpunk 2077 dalej pozostaje na wersji 1.3 i najnowszy hotfix nie zmienia aktualnej numeracji.

Wszyscy zapewne czekają na aktualizację, która wniesie Cyberpunka 2077 do świata next-gen. Ta prawdopodobnie ukaże się jeszcze w 2021 roku, co wynika z najnowszych informacji. Sam czekam z zakupem gry na Xboxa Series S na jakąś dobrą promocję – może akurat coś takiego się wydarzy.

Źródło: CD Projekt RED

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!