Cyberpunk 2077 otrzyma dużego patcha? CD Projekt RED zapowiedział Night City Wire [aktualizacja]

night city wire

CD Projekt RED zaprosił nas na nowy pokaz z cyklu Night City Wire. Skupi się on na dwóch produkcjach związanych z cyberpunkowym światem, będą to nadchodzący serial Cyberpunk: Edgerunners oraz nowości w grze Cyberpunk 2077.

Night City Wire już jutro

Ostatnia aktualizacja do Cyberpunka 2077 została wydana kilka miesięcy temu. Były to patche 1.5 oraz 1.52, które przyniosły między innymi wsparcie dla możliwości next-genowych konsol PlayStation 5 oraz Xbox Series X i Xbox Series S. Fani gry odnaleźli w internecie przy pomocy specjalnych narzędzi, że wersja dla GeForce Now została niedawno zaktualizowana. Ostatnim razem po takiej sytuacji patch pojawił się w ciągu kilku dni. Nie wiadomo na co można liczyć w kolejnej aktualizacja, ale raczej nie będzie ona ogromna. Wynika to z faktu, że obecnie większość deweloperów gry pracuje nad DLC.

Być może na Night City WIre CD Projekt RED ujawni również pierwsze szczegóły na temat fabularnego dodatku. Do tej pory dowiedzieliśmy się, że duże DLC miałoby się pojawić na rynku w przyszłym roku. Powoli nadchodzi więc czas, aby opublikować jakieś konkrety.

Transmisja odbędzie się 6 września o godzinie 17:00. Na ten dzień o godzinie 17:30 zaplanowano także REDstreams na Twichu.

Aktualizacja

Dowiedzieliśmy się, że patch 1.6 z pewnością będzie miał jutro swoją premierę. Podczas transmisji zostanie poruszony temat anime Edgerunners. W poście, który dzisiaj opublikowano pojawiła się także informacja o niespodziance. Czyżby faktycznie chodziło o zapowiedź DLC?

Źródło: @CyberpunkGame twitter.com

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!