To ciekawe! Cyberpunk 2077 najpopularniejszą grą w PS Store

cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 to jedna z najpopularniejszych gier na świecie. Niestety, jej start nie był zbyt udany – zwłaszcza na konsolach PlayStation, gdzie została wycofana ze sklepu cyfrowego. Jednakże jakiś czas temu gra powróciła do PS Store i już stała się najpopularniejsza!

Cyberpunk 2077 najpopularniejszą grą na Sony PlayStation

Cyberpunk 2077 jest naprawdę świetną grą. Uważam, że jest to jeden z najlepszych tytułów w jakie można pograć, choć grałem tylko poprzez streaming. Niestety, nie cieszy się on zbyt pochlebną opinią, zwłaszcza wśród właścicieli konsol Sony, gdzie gra nie działała zbyt dobrze. Co ważne, tytuł dostał wiele łatek i poprawek, a co za tym idzie – dojrzał. Dlatego też CD Projekt RED postanowił grę przywrócić do PlayStation Store. I tu stała się rzecz niebywała!

Otóż Cyberpunk 2077 stał się najpopularniejszą grą miesiąca w PS Store! Pomimo tego, że gra wróciła do sklepu 21 czerwca, to już teraz dzierży ten tytuł zarówno w Ameryce Północnej, jak i w Europie. Co ciekawe, gracze zapowiadali, że do CP2077 nie powrócą, a jednak stało się inaczej. Dla przypomnienia: Cyberpunk 2077 kosztuje w PS Store 209 złotych.

Cyberpunk 2077
(fot. Sony)

Muszę dodać, że Cyberpunk 2077 działa znacznie lepiej na konsolach nowej generacji, choć jest włączany w trybie wstecznej kompatybilności. CD Projekt RED zapowiedział, że właściciele gier na poprzednie generacje dostaną darmową aktualizację do wersji natywnych dla nowych konsol, tj. dla Xbox Series X|S i PlayStation 5.

Jak Wam podoba się Cyberpunk 2077? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: Sony

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!