Cyberpunk Edgerunners czyli zupełnie nowe anime mające trafić na Netflixa!

Cyberpunk Edgerunners czyli zupełnie nowe anime mające trafić na Netflixa!

Z niecierpliwością wyczekuje premiery Cyberpunka 2077 i staram się nieustanie śledzić najnowsze informacje na temat tej gry. Wczoraj CD Projekt Red opublikowało zwiastun anime, które będzie osadzone właśnie w uniwersum Cyberpunka. Czego możemy się spodziewać po nadchodzącej produkcji?

Cyberpunk Edgerunners

CD Projekt Red pokazuje, że uniwersum Cyberpunka będzie na tyle rozbudowane, że da się wykorzystać je nie tylko w grze, ale także w anime. I muszę przyznać, że sam nie jestem fanem anime, ale patrząc na pierwsze wideo dotyczące tego projektu, które pojawiło się w serwisie YouTube zapowiada się naprawdę ciekawie. Cyberpunk Edgerunners ma pojawić się na Netflix już w 2022 roku. Oczywiście musimy uzbroić się w jeszcze ogrom cierpliwości, ale oczekiwanie na premierę nowej gry polskiego studia chyba nas już do tego przyzwyczaiło.

Za całą oprawę graficzną oraz reżyserię będą odpowiadać członkowie japońskiej firmy Trigger. Całość a mieć 10 odcinków i oczywiście, jak sama nazwa wskazuje, być osadzonym w uniwersum Cyberpunka. Co ciekawe sama historia, bohaterowie oraz cała akcja ma być zupełnie inna niż w grze. Nadal wszystko będzie rozgrywać się w Night City, a głównym bohaterem ma być chłopie, który chce przetrwać w niebezpiecznym świecie opanowanym przez nowe technologie. Sam pomysł brzmi naprawdę ciekawie i myślę, że to właśnie Cyberpunk Edgerunners może być pierwszym anime, które zobaczę od początku do końca.

Zobacz także: Premiera Cyberpunk 2077 znów przesunięta!

Warto także pamiętać o tym, że już w listopadzie tego roku w końcu doczekamy się premiery gry Cyberpunk 2077. I mam wrażenie, że anime to nie jedyna niespodzianka przygotowywana przez CD Projekt Red. Polskie studio robi wszystko, aby dopracować swoją produkcję do perfekcji i w pełni sprostać oczekiwaniom fanów i graczy. Pozostaje nam czekać na kolejne zwiastuny i informacje na temat nadchodzącego anime!

Co myślicie o Cyberpunk Edgerunners? Czekacie na anime przygotowywane przez japońskie studio Trigger oraz CD Projekt Red? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!