Premiera Cyberpunk 2077 znów przesunięta!

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 jest chyba jedną z najbardziej wyczekiwanych gier w tym roku. O premierze kolejnego dziecka studia CD Projekt RED słyszeli nie tylko gracze, ale i całkiem sporo osób niezainteresowanych branżą. Okazuje się jednak, że wszyscy będą musieli poczekać – premiera gry zostaje ponownie przesunięta…

Z początku drugiego kwartału robi się ostatni…

Pierwotnie w najnowszą grę CD Projekt RED mieliśmy zagrać już 16 kwietnia, lecz tytuł ten został już raz przesunięty. Cyberpunk 2077 miał trafić do graczy 17 września 2020 roku, premierę opóźniono wtedy o 5 miesięcy. Dziś jednak pojawiły się kolejne przykre informacje…

Premiera Cyberpunk 2077 znów przesunięta!

Premiera Cyberpunka 2077 odbędzie się 19 listopada – poinformował CD Projekt w oficjalnym komunikacie. Obsuwa jest zatem całkiem spora i wynosi dwa miesiące i dwa dni. CD Projekt RED wyjaśnił też powody swojej decyzji w oficjalnym oświadczeniu. Jak się dowiadujemy, gra jest już praktycznie gotowa, brakuje jednak ostatnich szlifów. Rozgrywka ma być tak rozbudowana, że samo sprawdzenie czy wszystkie elementy prawidłowo funkcjonują zajmie sporo czasu. Jednocześnie studio poinformowało, że gra jest już udostępniana redaktorom do testów, a więc 25 czerwca powinniśmy zobaczyć pierwsze opinie.

Zobacz też: Nvidia GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition oficjalnie zaprezentowany

Komunikat pojawił się już po zamknięciu giełdowej sesji na GPW, a więc kurs CD Projektu na tę informację zareaguje zapewne w piątek rano.

Mam nadzieje, że listopadowa data premiery Cyberpunk 2077 to już data ostateczna. A co Wy sądzicie o kolejnej zmianie terminu?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!