Cyberpunk poszerza granice. OnePlus stworzył z nimi smartfona!

Cyberpunk poszerza granice. OnePlus stworzył z nimi smartfona!

Dalsza ofensywa i coraz to dalsze zagłębianie się w rynek ze strony chińskiego producenta trwa. Nie dość, że kilka dni temu wypuścili dwa nowe smartfony, to teraz zaprezentowali model stworzony wraz ze studiem CDP – limitowana wersję Cyberpunk 2077.

Odmieniony wygląd

Nowa, limitowana wersja przynosi ze sobą znaczne zmiany stylistyczne. Po pierwsze – nawiązania do gry. Znajdują się one nie tylko ze strony sprzętowe, ale także z systemowej. Obudowa klasycznego OnePlus 8T została przeprojektowana, wysepka z aparatami znacznie poszerzona, a całej konstrukcji nadano nowe akcenty kolorystyczne oraz odmienioną fakturę plecków. W systemie OxygenOS również poczyniono wiele zmian, aby upodobnić go do świata Cyberpunk. Wszelkie animacje, dźwięki, czcionki, ikony, zostały upodobnione do tych znanych nam z gry.

Bogaty zestaw, mocna specyfikacja

W zestawie limitowanej wersji nowego smartfona OnePlus, znajdziemy kolejne dodatki oraz akcenty nawiązujące do gry. Od naklejek, po nietuzinkowe medaliki, a nawet case – wszystko wprowadza nas w Cyberpunk 2077. Oprócz tego znajdziemy tutaj również ładowarkę Warp Charge 65, która pozwoli nam na uzupełnienie baterii w zaledwie 35 minut. SMartfon został wyposażony w 12GB pamięci operacyjnej, 256GB podręcznej, oraz flagowy procesor Snapdragon 865, które zapewnią wydajność na bardzo wysokim poziomie.

Cyberpunk poszerza granice. OnePlus stworzył z nimi smartfona!

Niestety, nie dla nas

Nowa, limitowana wersja niestety nie trafi na polski rynek. Narazie została zapowiedziana tylko dla chin. OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Edition wyceniony jest na 3999 juanów, czyli równowartość 2360 zł. Dla porównania podstawowa wersja w takiej samej konfiguracji pamięciowej kosztuje 3699 juanów (ok. 2180 zł).

Jak się Wam podoba taka wersja smartfona? Chcieli byście posiadać takie urządzenie? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!