Znamy cenę czerwonego DualSense do PS5. Jest wyjątkowo wysoka

sony dualsense

Jakiś czas temu Sony zaprezentowało dwie nowe wersje kontrolerów DualSense, które różnią się kolorem – jeden z nich jest czerwony, a drugi czarny. Teraz natomiast poznaliśmy ich ceny. Koszt tego czerwonego jest wyjątkowo wysoki.

Decydując się na zakup konsoli PlayStation 5, w pudełku znajdziemy kontroler w kolorze białym. Wygląda on całkiem ładnie, jednak wiele osób zaczęło się zastanawiać co z innymi barwami, a przede wszystkim co z czarnym, który uwielbiany jest przez wiele osób. Sony odpowiedziało na te potrzeby i już jakiś czas temu zaprezentowało nowe wersje padów DualSense. Jedna z nich jest właśnie czarna, a druga – czerwona.

Czerwony DualSense nie jest najtańszy

Nowe kontrolery do PlayStation 5 zaczęły pojawiać się w różnych polskich sklepach z elektroniką. Jak wyglądają ceny?

  • Czarny DualSense do PlayStation 5 kosztuje 319 złotych
  • Czerwony DualSense do PlayStation 5 kosztuje 349 złotych

Jak widać, koszt nowych padów nie jest zbyt niski, zwłaszcza gdy mówimy o wariancie czerwonym. Wysyłka sprzętu ma rozpocząć się 11 czerwca. Dla porównania: biały pad do PS5 kosztuje około 315 złotych.

Jak ceny wyglądają w porównaniu do konkurencji? Właściciele Xbox Series S/X chcący sięgnąć po kolejnego pada, mają nieco lepiej. Czarny kontroler do Xbox Series jest jednym z dwóch podstawowych kolorów (dostaniemy go kupując Xboxa Series X) i możemy go zakupić za około 269 złotych. Z innymi wersjami kolorystycznymi, chociażby z czerwonym czy niebieskim, jest podobnie, bowiem i tutaj ceny w renomowanych sklepach z elektroniką zaczynają się od 269 złotych. Muszę jednak zaznaczyć, że do tej kwoty należy sobie doliczyć koszt wymiennych baterii/akumulatorów, bowiem kontrolery do Xboxa nie mają na stałe wbudowanego źródła zasilania.

Jak oceniacie ceny nowych kontrolerów DualSense? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: Własne, android.com.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!