Część specyfikacji technicznej Vivo S7 5G wyciekła do sieci

Część specyfikacji technicznej Vivo S7 5G wyciekła do sieci

W marcu tego roku firma Vivo zaprezentowała na chińskim rynku oficjalnie model S6 5G, który skierowany jest przede wszystkim do młodszych użytkowników ceniących sobie jakość zdjęć oraz całkiem niezłą wydajność. Tymczasem do sieci wyciekła właśnie część specyfikacji technicznej następcy tego modelu, a mianowicie Vivo S7 5G. 

Vivo S7 5G – prawdopodobna specyfikacja techniczna

Według przecieku, smartfon ma być wyposażony w 6,43-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości Full HD+. W jego lewym górnym rogu pojawić się ma podłużny otwór na dwie kamerki do selfie o rozdzielczości 44 Mpx (Samsung GH1) + . Co ważne, z ekranem najprawdopodobniej zostanie zintegrowany czytnik linii papilarnych. Mówi się, że Vivo S7 5G ważyć będzie około 170 gramów. 

Część specyfikacji technicznej Vivo S7 5G wyciekła do sieci

Na tylnym panelu znaleźć się ma potrójny aparat, który będzie się składać z 64 Mpx obiektywu głównego (Samsung GW1), 8 Mpx obiektywu ultra-szerokokątnego (Hynix Hi846) oraz 13 Mpx obiektywu do zdjęć portretowych. Plotki sugerują, że smartfon trafi na chiński rynek w dwóch wersjach 8 GB pamięci RAM + 128 GB pamięci wewnętrznej oraz 8 GB pamięci RAM + 256 GB pamięci wbudowanej. Możliwe, że pierwsza z wersji zostanie wyceniona na 2998 juanów, natomiast druga na 3298 juanów 

Zobacz także: Vivo patentuje smartfon z obracaną klawiaturą QWERTY. Czy rozwiązanie to ma sens?

Reszta specyfikacji technicznej pozostaje tajemnicą, także warto przypomnieć, że Vivo S6 5G oferował wykonany w 8-nm procesie technologicznym procesor Exynos 980, który składa się z dwóch rdzeni Cortex-A77 o taktowaniu 2.2 GHz oraz sześciu rdzeni Cortex-A55 o częstotliwości taktowania na poziomie 1.8 GHz. Całość zasilana jest natomiast przez akumulator o pojemności 4500 mAh z technologią szybkiego ładowania o mocy 18 W. 

Na ten moment nie wiadomo, kiedy Vivo S7 5G zadebiutuje na rynku, ale bardzo możliwe, że już w najbliższych tygodniach poznamy więcej szczegółów na temat omawianego modelu. 

Co sądzicie o tym modelu? Korzystacie może ze smartfonu Vivo? Dajcie znać w komentarzach! 

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!