Częściowa specyfikacja Redmi 9A pojawiła się w sieci

Częściowa specyfikacja Redmi 9A pojawiła się w sieci

Premiera nowego budżetowca submarki Xiaomi może odbyć się już w lipcu tego roku. Teraz w sieci pojawiła się częściowa specyfikacja modelu Redmi 9A, który powinien zadebiutować także na rynkach Starego Kontynentu, a w tym i w naszym kraju. Czy jest na co czekać?

Specyfikacja Redmi 9A

Nie samymi flagowcami żyje rynek mobilny. Co więcej to właśnie średniaki oraz budżetowce cieszą się zdecydowanie większą popularnością niż droższe sprzęty. I ciężko się temu dziwić, ponieważ bardzo często oferują one świetny stosunek ceny do możliwości. Czy Redmi 9A powtórzy sukces swoich poprzedników i podbije serca fanów marki? Ciężko powiedzieć. Wydaje się, że nie będziemy mogli mówić o jakiejkolwiek rewolucji, a jedynie ewolucji i niewielkich ulepszeniach. Na froncie nadchodzącej nowości submarki Xiaomi mamy znaleźć wyświetlacz LCD o przekątnej 6,53 cala i rozdzielczości HD+.

Częściowa specyfikacja Redmi 9A pojawiła się w sieci

W górnej części ekranu zostanie umiejscowiony pojedynczy aparat 5 Mpix przeznaczony do wykonywania zdjęć typu selfie. Na pleckach także znajdziemy jedynie jeden aparat i będzie nim oczko 13 Mpix. Co ciekawe na grafice nie jesteśmy w stanie dostrzec czytnika linii papilarnych. Albo Redmi postanowiło całkowicie z niego zrezygnować, albo ten pojawi się na jednej z bocznych krawędzi. Za wydajność odpowiedzialny będzie MediaTek Helio G25.

Zobacz także: Plakat przedstawiający częściową specyfikację Honor Play 4e pojawił się w sieci

Całość ma działać dzięki baterii o pojemności 5000 mAh. Bez wątpienia Redmi 9A w pierwszej kolejności zadebiutuje w samych Chinach, ale prędzej czy później powinniśmy doczekać się także wprowadzenia tego sprzętu na rynki Starego Kontynentu. I patrząc na najnowsze informacje na temat specyfikacji mam wrażenie, że zdecydowanie lepszym wyborem będzie dopłacenie do Redmi 9, który pojawił się w sprzedaży także w naszym kraju. Oczywiście wiele zależy także od ceny nowości producenta z Państwa Środka, ale miejmy nadzieję, że submarka Xiaomi w tej kwestii nad pozytywnie zaskoczy.

Na zdjęciu głównym znajduje się Redmi 8A.

Co myślicie o specyfikacji Redmi 9A? Czekacie na premierę tego sprzętu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!