Częściowa specyfikacja Xiaomi Mi Notebook 14 pojawiła się w sieci

Częściowa specyfikacja Xiaomi Mi Notebook 14 pojawiła się w sieci

Sprzęty Xiaomi oraz Redmi są wyjątkowo popularne w Indiach. Chiński producent jest tego świadomy i robi wszystko, aby jak najwięcej urządzeń stworzyć właśnie pod tamtejszy rynek. Teraz w sieci pojawiły się informacje na temat specyfikacji Mi Notebook 14, który zostanie zaprezentowany światu już w najbliższej przyszłości!

Xiaomi Mi Notebook 14

Premiera nowości chińskiego producenta odbędzie się już 11 czerwca tego roku. Mi Notebook 14 został stworzony z myślą o rynku Indii i tak naprawdę na tę chwilę nie wiemy czy doczekamy się także wersji globalnej tego urządzenia. Niemniej jednak zapowiada się naprawdę ciekawie i wszystko wskazuje na to, że gigant z Państwa Środka po raz kolejny będzie chciał zaskoczyć świat rewelacyjnym stosunkiem ceny do możliwości. Według plotek w sprzedaży pojawią się aż cztery konfiguracje Xiaomi Mi Notebook 14. Wszystkie będą jednak wyposażone w procesory Intel Core dziesiątej generacji.

Częściowa specyfikacja Xiaomi Mi Notebook 14 pojawiła się w sieci

W trzech podstawowych konfiguracjach będzie to Intel Core i5, ale na rynku ma pojawić się także Mi Notebook 14 Horizon Edition, który będzie wyposażony w Intel Core i7. Procesory te będą wspierane przez grafiki NVIDIA GeForce MX250 lub GeForce MX350 w zależności od wersji. Nie zabraknie także 8 GB RAM-u oraz dysków SSD o pojemności do 512 GB. Jak sama nazwa wskazuje nowy laptop Xiaomi otrzyma wyświetlacz o przekątnej 14 cali. Ekran ten będzie charakteryzować się rozdzielczością FullHD oraz zajmować 91% powierzchni panelu przedniego.

Zobacz także: Xiaomi wprowadza na rynek kolejną hulajnogę elektryczną. Poznajcie Mi Scooter Lite!

Według plotek sprzęt ten ma oferować do 10 godzin pracy na jednym ładowaniu. Co z ceną? Wszystko wskazuje na to, że podstawowy wariant Mi Notebook 14 będzie wyceniony na terenie Indii na 50000 rupii czyli około 2600 zł. Z niecierpliwością czekamy na samą premierę oraz informację o tym, czy Xiaomi planuje także wprowadzenie tego sprzętu na rynki Starego Kontynentu!

Na zdjęciu głównym znajduje się RedmiBook 14.

Co myślicie o Mi Notebook 14? Korzystaliście z laptopów Xiaomi? Chcielibyście by sprzęty te trafiły także do naszego kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!