Czy tak będzie wyglądać Meizu 17th? Bardzo możliwe…

meizu x8

Meizu od dłuższego czasu słynie z tego, że przy projektowaniu swoich smartfonów bardzo skupia się na symetrii, dzięki czemu urządzenia tego producenta wyglądają bardzo ładnie i elegancko. Do sieci wyciekł właśnie render ukazujący nadchodzący model, jaki jest Meizu 17th. Warto mieć jednak na uwadze, że nie jest to oficjalny render producenta, a być może wyłącznie grafika stworzona przez fana firmy.

Meizu 17th na renderach!

Poniższy render został jakiś czas temu zauważony na chińskim portalu Weibo, dzięki czemu poznaliśmy możliwy wygląd nadchodzącego smartfona Meizu. Największym zaskoczeniem jest kamerka do selfie, która nie zostanie umieszczona w popularnym notchu czy wysuwającym się module, ale w otworze ulokowanym pomiędzy elementami oprogramowania. Warto zauważyć, że sam moduł kamerki jest zdecydowanie mniejszy od tego, co znamy głównie z serii Galaxy S10 od Samsunga. 

Czy tak będzie wyglądać Meizu 17th? Bardzo możliwe...

Sam front wygląda bardzo ładnie, nowocześnie i elegancko, a wszystko dzięki bardzo wąskim ramkom okalającym wyświetlacz. Na wyposażeniu nie zabraknie również czytnika linii papilarnych zintegrowanego z ekranem. Tylny panel raczej nie zaskakuje, gdyż nawiązuje do innych modeli Meizu. Znajduje się tam pionowy moduł z trzema obiektywami oraz pierścieniowa lampa błyskowa. 

Zobacz też: Meizu prezentuje kolejne świetne urządzenie. Czy Meizu 16T uda się zawojować rynek?

Jeśli chodzi o specyfikację, to na ten moment nie wiemy nic na jej temat, ale z pewnością zmieni się to w najbliższym czasie. Tak jak wspomniałem na wstępie, rendery nie zostały w żaden sposób oficjalnie potwierdzone przez producenta, co oznacza, że smartfon Meizu o takim wyglądzie może nigdy nie zadebiutować na rynku. 

Podobają się Wam rendery przedstawiające Meizu 17th? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!