Czyżbyśmy poznali datę Samsung Galaxy Unpacked 2024?

Data premiery serii Galaxy S23
Premiera serii Galaxy S23 (źródło: Samsung)

W Internecie aż huczy o nowych produktach firmy Samsung. Co i rusz poznajemy nowe szczegóły o smartfonach Galaxy Z Flip 6 i Fold 6. Wiemy, że wraz z najbliższą datą premiery powyższych produktów poznamy również nowości w zakresie sztucznej inteligencji oraz zobaczymy po raz drugi produkt Galaxy Ring, oraz wiele innych produktów. Dziś do grona informacji dołącza także konkretna data i miejsce premiery wszystkich nowości.

Samsung zaprezentuje nowości w “mieście miłości”

Najnowsze wieści dotyczące oficjalnej premiery płyną zza oceanu. Jak poinformował portal Sammobile tegoroczna premiera koreańskich urządzeń ma odbyć się 10 lipca w Paryżu. Portal wskazuje, że przecieki o dacie Samsung Galaxy Unpacked 2024 pochodzące z licznych źródeł, ale nie samego producenta. Daje nam to około 99% pewności, że te informacje są pewne. Producent nie bez powodu wybrał Paryż.

Otóż 26 lipca 2024 roku odbędzie się ceremonia otwarcia igrzysk olimpijskich. Firma Samsung będzie na tym wydarzeniu jednym z głównych sponsorów. Jest to doskonały czas do rozreklamowania swoich produktów, tym bardziej że data oficjalnej premiery to 10 lipca. W tym miejscu warto przypomnieć, że Koreańczycy mieli już igrzyska, na których nawet rozdawali swoje urządzenia sportowcom. Nadchodząca impreza w Paryżu jest wręcz pewniakiem, podczas której zobaczymy mnóstwo nowości. Wśród nich oprócz: Samsung Galaxy Ring, Fold 6, Flip 6 niewykluczone, że poznamy Galaxy Watch 7 oraz Buds 3. To wszystko w połączeniu z Galaxy AI może pokazać wiele nowości. Zwróćmy uwagę, że Samsung i Google potwierdzili bardzo silną współpracę w zakresie sztucznej inteligencji. Jestem przekonany, że do czasu premiery poznamy wiele szczegółów na temat licznych urządzeń. Kto wie być może nawet ujrzymy urządzenia jeszcze przed premierą.

Źródło: Sammobile            

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!