Darmowe AirPodsy dla studentów przy zakupie wybranych produktów! Ciekawa promocja!

MacBook Pro 13
Macbook Pro 13

Apple lubi sektor edukacyjny i co roku uruchamia specjalne zniżki, które przysługują tylko uczniom, studentom oraz ich rodzicom. W tym roku jednak obniżka wygląda naprawdę ciekawie, bowiem do odebrania są nawet darmowe słuchawki AirPods!

Słuchawki AirPods za darmo! To dobra promocja dla uczniów i studentów

Na stronie apple.com właśnie ruszyła promocja dedykowana studentom, uczniom oraz ich rodzicom. Jest to obniżka wybranych modeli MacBooków, Maców i iPadów, które mogą być naprawdę przydatne w trakcie nauki. Istnieje również opcja wykupienia Apple Care Protection Plan o 20% taniej. Kupując któryś z produktów dostaje się także trzy miesiące subskrypcji Apple Arcade, Apple Music i Apple TV+.

apple
(fot. Apple)

Z promocji skorzystać mogą tylko studenci, uczniowie, a także ich rodzice oraz – co ważne – nauczyciele oraz pracownicy systemu edukacji (zarówno publicznego, jak i prywatnego). Weryfikacja odbywa się z użyciem systemu UNIDAYS.

Które urządzenie kwalifikują się promocji, w ramach której można uzyskać darmowe słuchawki AirPods?

apple

Można otrzymać nie tylko darmowe słuchawki, ale również zniżkę zniżkę na AirPods Pro w wysokości niemalże 650 złotych. Jest to całkiem dobra promocja!

Regulamin promocji znajdziecie >>tutaj<<

Źródło: Apple

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!