Darmowe gry w PS Plus we wrześniu – szału nie ma, choć tragedii też

Darmowe gry w PS Plus we wrześniu - szału nie ma, choć tragedii też

Jak co miesiąc, subskrybenci PlayStation Plus otrzymają we wrześniu dwie darmowe gry na miesiąc. W nadchodzącym miesiącu nie będą to wybitnie dobre tytuł, ale z drugiej strony są to też ciekawe propozycje. Co przygotowało dla nas tym razem Sony?

Popularny Battle Royal oraz dobra bijatyka we wrześniu w PS Plus

Wrześniowe gry dla posiadaczy PS Plus nie są niczym specjalnym, natomiast z pewnością zaciekawią one pewne grono graczy. Pierwszy tytuł to PUBG – PLAYERUNKNOW’S BATTLEGROUNDS. To chyba najpopularniejszy tytuł typu Battle Royal, choć możliwe, że Fortnite z młodszymi odbiorcami jednak przebija go pod względem liczby graczy. Ja osobiście jednak znacznie bardziej wolę tą pierwszą grę. Spędziłem w niej trochę czasu i bardzo mi się spodobała. Gracze będą w niej na pewno dobrze się bawić, szczególnie jeśli mają kompanów do gry. Wtedy staje się to jeszcze lepsze.

Darmowe gry w PS Plus we wrześniu - szału nie ma, choć tragedii też

Zobacz także: Linux i GeForce Now? Jak najbardziej! [PORADNIK]

Druga pozycja to Street Fighter V – klasyczna bijatyka z 2018 roku produkcji studia Capcom. Jest to tytuł doceniony wśród graczy, a do tego pojawił się na liście PlayStation Hits. Możemy tu zarówno bić się z przeciwnikiem sterowanym przez konsolę, jak i grać w tryb multiplayer online. Ponadto, gra wspiera cross-platform, czyli możemy konkurować z graczami z platformy PC.

Darmowe gry w PS Plus we wrześniu - szału nie ma, choć tragedii też

Jak już wspomniałem, to nic szczególnego, natomiast nie są to słabe pozycje. Jestem wręcz przekonany, że największym zainteresowaniem będzie cieszył się PUBG. Z pewnością odnotowany zostanie we wrześniu wzrost liczby graczy tego tytuły.

Dajcie znać, który tytuł Was zainteresował najbardziej. Może graliście już w nie wcześniej?
Podzielcie się swoimi opiniami na ich temat w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!