Data premiery Honor X10 Max oficjalnie ujawniona!

Honor 9X

Do tej pory większość informacji mówiło, że Honor X10 Max zadebiutuje 3 lub 4 lipca tego roku. W końcu producent z Państwa Środka postanowił opublikować w sieci plakat zapowiadający tę premierę i jednocześnie rozwiewający wszelkie plotki. Już niedługo nowość chińskiej firmy trafi do sprzedaży!

Honor X10 Max zadebiutuje już w lipcu

Z oficjalnego plakatu możemy odczytać tak naprawdę najważniejszą rzecz – premiera nadchodzącej nowości chińskiego producenta odbędzie się już 2 lipca tego roku. Oczywiście Honor X10 Max w pierwszej kolejności pojawi się w sprzedaży w samym Państwie Środka i tak naprawdę nic nie wiemy na temat pojawienia się tego sprzętu w Europie, a w tym i w naszym kraju. Na froncie tego smartfona ma znaleźć się ekran o przekątnej 7,09 cala, ale nadal nie wiemy czy będzie to wyświetlacz OLED czy też LCD.

Data premiery Honor X10 Max oficjalnie ujawniona!

Niejednokrotnie już wspominaliśmy o tym, że Honor X10 Max nie otrzyma wysuwanego aparatu przedniego, a pojedyncze oczko stworzone z myślą o zdjęciach typu selfie zostanie umiejscowione w niewielkim wcięciu w ekranie. I oficjalny plakat potwierdza te informacje. Same ramki dookoła wyświetlacza mają być zmniejszone do minimum i pewne jest, że smartfon ten został stworzony z myślą o fanach naprawdę sporych urządzeń. Kolejną rzeczą, którą możemy uznać za pewną jest obecność modemu 5G w Honor X10 Max.

Data premiery Honor X10 Max oficjalnie ujawniona!

Zobacz także: Motorola RAZR 2 może trafić do sprzedaży dopiero w 2021 roku

To oznacza, że nadchodząca nowość producenta z Państwa Środka otrzyma najprawdopodobniej Kirina 820. Zaletą tego urządzenia ma być także spora bateria o pojemności wynoszącej ponad 5000 mAh. Oczywiście nie zabraknie także szybkiego ładowania. Bardzo możliwe, że już 2 lipca na rynek trafi także Honor X10 Pro, ale nie zostało to w jakikolwiek sposób potwierdzone przez chińską firmę. Wszystko stanie się jasne już za kilka dni!

Na zdjęciu głównym znajduje się Honor 9X, którego recenzje znajdziecie tutaj.

Co myślicie o Honorze X10 Max? Czekacie na premierę tego sprzętu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!