Motorola RAZR 2 może trafić do sprzedaży dopiero w 2021 roku

motorola razr

Bez wątpienia pierwsza generacja Motoroli RAZR ze składanym wyświetlaczem była wyjątkowo ciekawym sprzętem. Smartfon ten zadebiutował pod koniec 2019 roku i wiele wskazywało na to, że jeszcze w tym roku doczekamy się drugiej generacji. Niestety, ale najnowsze plotki mówią jasno – na premierę będziemy musieli jeszcze poczekać przez dłuższy czas.

Premiera Motoroli RAZR 2 opóźniona?

Według najnowszych plotek powodem opóźnień jest globalna epidemia koronawirusa. Nawet jeśli Motorola RAZR 2 zostanie oficjalnie pokazana światu jeszcze w tym roku, to jej sprzedaż rozpocznie się dopiero w pierwszej połowie 2021 roku. Oczywiście o konkretnych datach nie możemy na tę chwilę mówić, ale bardzo możliwe, że już niedługo w sieci pojawią się kolejne informacje na ten temat. Na problemach Motoroli może tak naprawdę zyskać Samsung. Już w sierpniu na rynek powinien trafić Galaxy Fold 2, który tak naprawdę może nie mieć konkurencji wśród składanych smartfonów.

motorola razr rozłożona

Co wiemy na temat drugiej generacji Motoroli RAZR? Przede wszystkim sprzęt ten ma otrzymać procesor Qualcomma z serii 7XX. Bardzo możliwe, że będzie to Snapdragon 765G, a to oznacza, że użytkownicy będą mogli łączyć się z sieciami 5G za sprawą modemu nowej generacji. Zmianę powinniśmy dostrzec także w samym wyświetlaczu. Ekran ma mieć przekątną 6,7 cala i być pokryty warstwą elastycznego plastiku. Co za tym idzie front Motoroli RAZR 2 może dość szybko się rysować, ale liczę na to, że producent znajdzie rozwiązanie tego problemu.

Zobacz także: Motorola Edge Lite z Qualcomm Snapdragonem 765G już niedługo może trafić na rynek

W nowej składanej Motoroli nie powinno zabraknąć także większej ilości RAM-u oraz szybkiego ładowania. Nadal zagadką pozostaje to czy producent zdecyduje się na wykorzystanie ładowania bezprzewodowego. I przyznam szczerze, że z niecierpliwością czekam na kolejne informacje na temat tego urządzenia. Składane smartfony wydają mi się czymś naprawdę ciekawym i liczę na to, że technologia ta na tyle się rozwinie, że już niedługo na rynek trafią także tego typu sprzęty dostępne w niższych cenach. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości!

Na zdjęciu głównym znajduje się składana Motorola RAZR pierwszej generacji.

Co myślicie o Motoroli RAZR 2? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!