Data premiery Mi MIX 4 oraz tabletów Mi Pad 5 nie jest już tajemnicą

Data premiery Mi MIX 4 oraz tabletów Mi Pad 5 nie jest już tajemnicą

Od jakiegoś czasu w sieci pojawiają się plotki dotyczące tabletów Xiaomi Mi Pad 5. Ostatnio praktycznie wyciekła cała ich specyfikacja, o czym informowaliśmy na naszym portalu. W końcu jednak poznaliśmy oficjalną datę premiery.

Xiaomi ogłosiło datę premiery Mi MIXa 4

Wiemy, że 10 sierpnia Xiaomi będzie obchodzić 10-lecie powstania pierwszego modelu swojego smartfona, chodzi oczywiście o Mi 1. Teoretycznie taka okrągła rocznica powinna być hucznie obchodzona, ale Xiaomi zorganizowało już jeden “okrągły” jubileusz podczas premiery modelu Xiaomi Mi 8. Wtedy to przeskoczono cyfrę, by dopełnić dacie. Niemniej jednak 10 sierpnia 2021 roku z pewnością będzie ważny, a być może i historyczny, ponieważ tego dnia Xiaomi pokaże nowego Mi MIX 4.

mi mix 4 plakat z datą premiery

Tego dnia spodziewamy się także premiery tabletów od Xiaomi. Będą to (według przewidywań) Mi Pad 5 Pro, Mi Pad 5 oraz Mi Pad 5 Lite. Sprzęt ten ma się pojawić wyposażony w ekran z odświeżaniem 120 Hz.

Chiński producent miał jeszcze jeden powód, aby wybrać akurat 10 sierpnia. Jest to dzień przed wydarzeniem Samsung Galaxy Unpacked, na którym Koreańczycy pokażą swoje najnowsze dzieła jeśli chodzi o smartfony i nie tylko. Czyżby Xiaomi było tak pewne, że nic nie przebije ich produktów?

Xiaomi Mi MIX 4

Z pewnością może być ciężko, jeśli chodzi o przebicie tego jak będzie wyglądać Mi MIX 4. Smartfon ma być praktycznie bezramkowy z niewielkimi paseczkami u góry i dołu oraz bez wycięcia na aparat. Kamerka do selfie znajdzie się pod ekranem, a jak całość się prezentuje zobaczycie na poniższym wideo. Jest efekt wow, prawda? Myślę, że Xiaomi może nas zaskoczyć także bardzo dobrym aparatem, który znajdzie się w tym flagowcu.

Źródło: tabletowo.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!