Days of Play 2020, czyli wielkie promocje od Sony!

Days of Play 2020

Days of Play jest to wydarzenie organizowane co roku przez Sony. W trakcie jego trwania, użytkownicy konsol PlayStation otrzymują możliwość skorzystania ze świetnych promocji. Co przygotował w tym roku dla nas japoński gigant?

Fani PlayStation, szykujcie portfele!

Już od tego poniedziałku, tj. 25 maja, startują mega promocje dla posiadaczy konsol PlayStation. Days of Play 2020 zapowiada się naprawdę ciekawie. Chyba najciekawszą promocją jest obniżka rocznego abonamentu PlayStation Plus, którego cena będzie wynosiła 168 zł zamiast 240 zł. To daje zaledwie 14 zł za miesiąc, gdzie standardowo byłoby to 20 zł.

playstation plus

W tym roku możemy liczyć na trzy bardzo ciekawe tytuły w naprawdę niezłych cenach. Jakie to gry będą dostępne w tym roku na przecenie z okazji Days of Play?

  • NiOH 2 – 199.99 zł
  • Days Gone – 89.99 zł
  • Death Stranding – 119.99 zł
NiOH 2

Najciekawszą pozycją jest tutaj chyba NiOH 2, czyli bardzo chwalona konkurencja dla dobrze znanego wszystkim graczom Dark Souls. Dodatkowo ruszą też promocje na gry z serii PlayLink (od 39.99 zł) oraz PS Hits (od 59.99 zł). Zniżki te będą obowiązywały nie tylko w sklepie online PS Store, ale też u ich partnerów handlowych w sklepach stacjonarnych.

Warto przeczytać: Plakaty zapowiadające premierę Redmi X TV oraz Redmibook 16,1 pojawiły się w sieci

Wisienką na torcie będą zestawy do zabawy z wirtualną rzeczywistością. Zestaw PlayStation VR Starter Pack kupimy wówczas już za 899 zł. Jeśli będziemy chcieli zakupić bogatszą wersję PlayStation VR Mega Pack, musimy przygotować dodatkową stówkę, za to zapłacić nam przyjdzie 999 zł.

PlayStation VR

Days of Play 2020 potrwa od 25 maja do 7 czerwca, a więc posiadacze konsol PlayStation mogą cieszyć się przez 2 tygodnie super promocjami. Może i nie jestem użytkownikiem żadnej z konsol od Sony, ale patrząc na ceny tych rzeczy teraz stwierdzam, że to naprawdę dobra okazja na wydanie swoich oszczędności.

Jaka promocja spodobała Wam się najbardziej? Moim zdaniem bardzo dobrą promocją jest
NiOH 2, jeszcze świeży tytuł z tego roku, który będzie do kupienia za niespełna 200 zł.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!