Plakaty zapowiadające premierę Redmi X TV oraz Redmibook 16,1 pojawiły się w sieci

Plakaty zapowiadające premierę Redmi X TV oraz Redmibook 16,1 pojawiły się w sieci

Już 26 maja tego roku odbędzie się konferencja submarki Xiaomi, na której mamy zobaczyć cały ogrom nowych sprzętów. Wśród nich znajdziemy między innymi Redmi X TV oraz Redmibook 16,1. Teraz w sieci pojawiły się plakaty zapowiadające premierę tych urządzeń i jednocześnie zdradzające nam część szczegółów dotyczących specyfikacji!

Co nowego pokaże nam Redmi?

Zacznijmy od Redmi X TV. Oczywiście nie będzie to pierwszy telewizor submarki Xiaomi, ale wiele wskazuje na to, że nowy model będzie wyjątkowo ciekawy. Nadal wprawdzie nie wiemy jaką przekątną ekranu będzie mieć ten sprzęt, ale bardzo możliwe, że będą to okolice 60 cali. Redmi X TV będzie wspierać MEMC czyli technologię mającą zagwarantować zdecydowanie większą płynność obrazu. Różnica ma być widoczna przede wszystkim w bardziej dynamicznych filmach, serialach czy transmisjach sportowych. Co więcej technologia ta zostanie wykorzystana także w grach w momencie, gdy do telewizora podłączymy konsolę. Redmi X TV będzie oferować pokrycie barw NTSC na poziomie 85%.

Drugą z nowości będzie laptop mogący sprostać oczekiwaniom bardziej wymagających użytkowników. Jak sama nazwa wskazuje Redmibook 16,1 otrzyma ekran o przekątnej 16,1 cala. Wyświetlacz ten będzie zajmować 90% powierzchni panelu, a ramki boczne mają mieć grubość zaledwie 3,26 mm. Za wydajność odpowiedzialny będzie procesor AMD z serii Ryzen 4000, ale nadal nie wiemy jaka dokładnie będzie to jednostka.

Zobacz także: POCO M2 Pro bez tajemnic. Smartfon ten niczym nowym nas nie zaskoczy!

Nadal zagadką pozostają ceny nowości submarki Xiaomi. Co więcej Redmibook 16,1 oraz Redmi X TV nie będą jedynymi sprzętami, które już 26 maja trafią na rynek. Do sprzedaży mają trafić inne modele telewizorów, a także bardzo ciekawy Redmi 10X mogący okazać się prawdziwym hitem sprzedażowym. Bez wątpienia zapowiada się niezwykle ciekawie. Czy producent z Państwa Środka jeszcze czymś nas zaskoczy? Wszystko stanie się jasne już 26 maja!

Na zdjęciu głównym znajduje się Xiaomi Mi TV 4S 43”, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Czego oczekujecie po nowościach submarki Xiaomi? Chcielibyście by sprzęty te trafiły także do naszego kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!