Kultowa gra znana z platformy PC trafiła na smartfony!

Deluxe Ski Jump 2

Są wśród nas ciut starsi czytelnicy, którzy lubią się rozerwać przy jakiejś grze? Zapewne znacie taką grę jak Deluxe Ski Jump 2, który zadebiutował gdy dopiero uczyłem się chodzić, w 2001 roku. Mamy dobrą wiadomość dla fanów tej gry – właśnie pojawiła się w Sklepie Google!

Zawsze chciałeś być skoczkiem narciarskim?

Teraz masz możliwość choć trochę wczuć się w rolę tych sportowców, a to jedynie z pomocą smartfona z Androidem. W Sklepie Google pojawiła się gra Deluxe Ski Jump 2, kultowa gra z 2001 roku. Jest on dostępny do pobrania od wczoraj, czyli od początku nowego sezonu skoków narciarskich. Wystarczy tylko smartfon, by znowu móc przenieść się do dawnych czasów. Przeniesiemy się do dawnych czasów, czasów wielkich pikseli.

Deluxe Ski Jump 2

Zobacz także: Własny Game Pass firmy Sony? Czy to się naprawdę dzieje?

Mimo tego, że gdy ja zaczynałem z komputerem, to postęp w tej dziedzinie był już o wiele większy, tak gdy zobaczyłem to, to od razu poczułem taką nostalgię. Czasem lubię zagrać w jakąś starszą grę, niejednokrotnie zdarzało mi się ograć tytuły starsze ode mnie samego. Deluxe Ski Jump 2 to tytuł, który już teraz zagościł na moim smartfonie. Zdążyłem pograć kilka minut i przyznam szczerze, że albo to kwestia wprawy jeszcze, albo sterowanie jest trochę ciężkie. Niemniej, pobawię się jeszcze trochę i postaram się nauczyć odpowiednio wyskakiwać ze skoczni. Kto wie, może uda mi się zrobić legendarne 102 metry Adama Małysza? Zachęcam Was do pobrania tej gry, bowiem jest za darmo. Jedynie raz na jakiś czas pokazuje się krótka reklama, a za wsparcie twórców niewielką opłatą możemy uzyskać wersję bez reklam. Spróbujcie swoich sił jako skoczek narciarski już teraz!

Pobraliście już tę grę na swój smartfon?
Jak Wam się ona podoba?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!