Diablo rozszerza swoją ofertę dla graczy. Czas na gamingowe biurka!

Diablo X-Mate 1400

Diablo dotychczas znane było głównie ze swoich foteli dla osób, które spędzają dużo czasu przy komputerze. Jedną z docelowych grup odbiorców są gracze, dla których to właśnie teraz firma ta przedstawia swój nowy produkt. Poznajcie biurko dla graczy Diablo X-Mate 1400!

Diablo X-Mate 1400 to ciekawa propozycja dla graczy

Biurko to charakteryzuje się bardzo ciekawym designem oraz ergonomią. Jest przystosowane idealnie dla graczy dzięki paru dodatkowym funkcjom. Zacznijmy jednak od początku. Wymiary blatu tego biurka to 140 x 66 cm, a wysokość całego biurka wynosi 76 cm. Jego łączna waga to 23 kg i stoi ono na dwóch nóżkach STRIPE MATE z regulowaną wysokością stopek. Dzięki temu całe biurko ma być bardzo stabilne, nawet na nierównych powierzchniach. Dodatkowym smaczkiem jest logo Diablo na zewnętrznej stronie nóżek.

Diablo rozszerza swoją ofertę dla graczy. Czas na gamingowe biurka!

Sam blat pokryty jest warstwą karbonu, co wpłynąć ma pozytywnie na jego odporność na zarysowania i inne uszkodzenia. To z pewnością powinno przedłużyć jego żywotność. Ponadto, blat ma odczepiany element, na którym możemy postawić nasz monitor. Wówczas, gdy jest on zamontowany, po bokach mamy przestrzeń na różne przewody, które nie będą się załamywały i tym samym się nie uszkodzą.

Diablo rozszerza swoją ofertę dla graczy. Czas na gamingowe biurka!

Zobacz także: Rocket League za darmo?! Gra przechodzi na model Free to Play

Skoro już o przewodach mowa, pod blatem znajduje się specjalny organizer na wszystkie kable, by te nie plątały się nam pod nogami. Łatwiej też będzie utrzymać w nich porządek, co pozytywnie wpłynie na aspekty wizualne. W blacie biurka Diablo X-Mate 1400 są także dwa wycięcia z osłonkami, przez które przeprowadzimy np. przewody od słuchawek, klawiatury, myszki itp.

Diablo rozszerza swoją ofertę dla graczy. Czas na gamingowe biurka!

Słuchawki możemy zawiesić na specjalnym uchwycie Diablo Headset Mate, który jest po lewej stronie. W ten sposób możemy zaoszczędzić trochę miejsca na biurku. Tak samo uchwyt na kubek Cup Mate po przeciwnej stronie daje nam dodatkową przestrzeń. Dodatkowo, zmniejsza szansę na zalanie elektroniki na biurku.

Biurko Diablo X-Mate 1400 dostępne będzie w przedsprzedaży do 1 października tego roku. Jego regularna cena wynosi 697 zł, lecz na czas trwania przedsprzedaży producent przygotował promocję i obniża jego cenę o 50 zł. Możemy zatem stać się jego posiadaczami już niedługo za 647 zł. Jego zakupu możecie dokonać na stronie producenta TUTAJ. To, moim zdaniem, całkiem przystępna cena. W końcu, biurko to ma różnego rodzaju udogodnienia no i naprawdę ciekawy design. Do tego świetnie współgra z ich fotelami. Gdybym miał wyposażyć sobie teraz swój pokój gracza, wybrałbym właśnie to biurko.

Jak Wam się podoba to biurko? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!