Discord w końcu dodaje motywy dla czatów

Discord

Nowa funkcja, która pozwoli na zmianę motywów na wybranych czatach, będzie niestety dostępna wyłącznie dla użytkowników Nitro.

Tylko dla wybranych

Discord jest obecnie jedną z najpopularniejszych aplikacji służących do komunikacji. Użytkownicy mogą korzystać zarówno z czatów pisanych, jak i głosowych. W jednym i drugim przypadku istnieją jednak pewne ograniczenia, które powstały po pojawieniu się usługi Nitro. Ogranicza ona w wielu przypadkach możliwości użytkowników, ale nie w taki sposób, aby odebrać im możliwość korzystania z podstawowych funkcji. Dlatego też część osób odpuszcza sobie wykupienie Nitro, ponieważ daje to korzyści głównie dla wizualnej otoczki całej aplikacji. Podobnie będzie i tym razem, ponieważ możliwość zmian motywów zostanie udostępniona dla osób korzystających z Nitro.

Discord w końcu dodaje motywy dla czatów
Źródło: Discord

Darmowy preview

Funkcje dostosowywania według własnego uznania wizualnej strony poszczególnych czatów na Discordzie należy do jednych z najbardziej oczekiwanych przez użytkowników. Do tej pory nie było to możliwe bez użycia zewnętrznego oprogramowania Better Discord. Niestety wciąż pozostanie to jedyna droga dla osób bez Nitro. Dla tych, którzy jednak korzystają z Nitro, zostanie wprowadzonych 16 podstawowych motywów kolorystycznych, które jednak nie pojawia się w planie Nitro Basic. Na szczęście użytkownicy sami mogą ocenić, czy nowe motywy są warte swojej ceny. Wystarczy udać się do ustawień, następnie wejść w wygląd i tam odszukać darmowy preview motywów.

Źródło: theverge.com

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!