Discord nie działa? Trwa ogromna awaria związana z API

Discord awaria

Discord to jeden z najpopularniejszych komunikatorów internetowych, a raczej nawet platform do komunikacji. Aplikacja okazała się być naprawdę przydatna chociazby w trakcie zajęć zdalnych. Jak się okazuje, trwa ogromna awaria.

Discord ma awarię

Jeśli zechcecie teraz skorzystać z Discorda, to niestety mamy złą wiadomość. Otóż trwa powszechna awaria, która nie pozwala uruchomić aplikacji. Proces włączenia zatrzymuje się na ładowaniu, a na ekranie widnieje napis API OUTAGE.

Discord jest już świadomy awarii i pracuje nad rozwiązaniem. Jak dodają w oficjalnym poście na Twitterze, twórcy starają się jak najszybciej rozwiązać problem. Natomiast okno aplikacji Discord twierdzi, że w ciągu 15 minut wszystko powinno powrócić do normy. Jednakże od około 30 minut trwają ogromne problemy i nikt nie może korzystać z platformy.

https://twitter.com/discord/status/1486427589879103489

Discord to naprawdę popularny i całkiem dobry komunikator przypominający IRC czy Slacka. Dzięki właśnie dostępności i formie to właśnie ten komunikator wybraliśmy jako naszą platformę do rozmów w redakcji. Póki co, nie mamy ze sobą kontaktu…

Aktualny status działania Discorda sprawdzicie >>tutaj<<.

Awaria Discorda – 8 marca 2022

Wiemy o aktualnej awarii Discorda z dnia 8 marca 2022. Więcej dowiecie się >>tutaj<<.

Źródło: Discord, własne

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!