Discord Nitro potanieje w Polsce. Rewelacyjna wiadomość!

Discord

Subskrypcja Discord Nitro zapewnia użytkownikom wiele opcji, których nie ma w standardowym, darmowym planie korzystania z tego komunikatora. Przede wszystkim jest, to podwyższona jakość streamingu. Zamiast 720p/30fps mamy dostęp aż do 60 klatek na sekundę i natywnej rozdzielczości naszego ekranu. Nitro można wykorzystać również do wysyłania niestandardowych emoji na serwerach, a także do przesyłania plików o większych rozmiarach. Posiadanie subskrypcji pozwala także na większe dostosowanie swojego profilu, a także ulepszanie serwerów.

Discord Nitro dwa razy taniej!

Do tej pory cena Discorda Nitro wynosiła w Polsce 9,99 USD. Moim zdaniem to dość dużo jak na taką usługę przy obecnych kursach walut. Aktualnie Google podaje, że w przeliczeniu jest to prawie 39 złotych. Firma poinformowała jednak, że Discord Nitro będzie miał w Polsce nową cenę. To 19,99 złotych! Tak, Discord Nitro będzie dostępny prawie dwa razy taniej.

Discord Nitro potanieje w Polsce. Rewelacyjna wiadomość!

Jest to podyktowane tym, że lokalne ceny za Nitro są wdrażane dla użytkowników w Brazylii, Turcji i Polsce. Swoją drogą w tych dwóch państwach koszt uzyskania subskrypcji jest jeszcze niższy. 24,9 BRL to w przeliczeniu około 18,5 PLN, a 26,9 TR to około 12,5 złotego. Według mnie to bardzo dobry krok ze strony Discorda, by w państwach, które nie posługują się na co dzień dolarami amerykańskimi dopasować cenę.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!