Masz Discord Nitro? No to dostaniesz YouTube Premium za darmo!

YouTube logo

O YouTube Premium zapewne wielu z Was słyszało, bowiem platforma wręcz bombarduje nas reklamami związanymi z tą subskrypcją. Jak się okazuje, jeśli macie Discord Nitro, to macie również YouTube Premium za darmo!

YouTube Premium za darmo – o ile wzięliście sobie Discord Nitro… również za darmo

Jeśli dobrze pamiętacie, to jakoś na początku czerwca trwała specjalna promocja na Epic Games Store, w ramach której mogliśmy otrzymać Discord Nitro na 3 miesiące kompletnie za darmo. Dla przypomnienia, Discord Nitro to płatna subskrypcja komunikatora, w ramach której dostajemy dodatkowe możliwości – między innymi streamowanie w wyższej rozdzielczości, możliwość przesyłania większych plików oraz personalizację profilu.

Discord

Wspominam o tym, bowiem wczoraj wystartowała promocja, dzięki której możemy dostać YouTube Premium na 3 miesiące kompletnie za darmo. Warunkiem jest posiadanie właśnie Discord Nitro – również jeśli ta subskrypcja pochodzi z jakiejś promocji. A co zrobić żeby dostać YouTube Premium za darmo?

Należy uruchomić Discorda, a następnie przejść do Ustawień i klikamy w zakładkę Ekwipunek prezentów. Tam będzie czekać opcja odebrania prezentu w postaci YouTube Premium. Następnie należy postępować zgodnie z instrukcjami. Warto dodać, że uruchomienie konta premium wymaga podpięcia karty płatniczej pod konto Google.

Promocja potrwa do 1 listopada 2021 roku, a więc macie jeszcze dużo czasu na odebranie prezentu. Jednak pamiętajcie, że Premium można odebrać tylko w trakcie trwania subskrypcji Discord Nitro.

Źródło: Tabletowo

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!