DJI Mini 2 SE dostępny w Europie. Ile kosztuje?

DJI Mini 2 SE
DJI Mini 2 SE

W końcu dron DJI Mini 2 SE trafił na rynek europejski. Co oferuje i ile kosztuje w Polsce? Zdradzamy.

DJI Mini 2 SE dostępny w Polsce

Lekko miesiąc po premierze poza Europą, dron DJI Mini 2 SE w końcu trafia na polskie półki sklepowe. Ile kosztuje? “Podstawka”, czyli sam dron został wyceniony na 1799 złotych. Jeśli ktoś zdecyduje się na rozszerzony pakiet Fly More Combo, to przyjdzie mu zapłacić 2499 złotych.

DJI Mini 2 SE
DJI Mini 2 SE

DJI Mini 2 SE waży 249 gramów, co pozwala latać nim niemalże wszędzie i to bez licencji. Mamy też system transmisji OcuSync 2.0 o zasięgu do 10 km. Drona obsłużymy nowszym kontrolerem RC-N1 z użyciem smartfona. Nagrania wykonamy kamerą 12 MP 1/2.3″ wspartą 3-osiowym gimbalem. Przekłada się to na kręcenie klipów w rozdzielczości 2,7K przy prędkości 30 klatek na sekundę. Korzystając z trybu Full HD, możemy przejść na prędkość do 60 klatek na sekundę. Względem poprzednika wydłużył się czas lotu, ale tylko o skromną 1 minutę, co finalnie daje 31 minut przebywania w powietrzu.

DJI Mini 2 SE
DJI Mini 2 SE

Nie jest to dron do zastosowań profesjonalnych, a raczej “domowych”, choć nie wątpię w to, że można nim wykonać przepiękne ujęcia. Nie jest też drogi, więc zapewne wielu osobom może przypaść do gustu.

DJI Mini 2 SE
DJI Mini 2 SE

Drona DJI Mini 2 SE wzięliśmy na warsztat i sprawdziliśmy jego możliwości. Jeśli więc chcecie wiedzieć więcej, to zapraszamy do obejrzenia poniższego filmu.

Źródło: Własne, DJI

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!