DJI wydłuża gwarancję!

DJI Mavic mini

Firma DJI jest znana dużemu gronu osób, a to za sprawą ich dronów. Nie da się jednak ukryć, że tak jak każdy inny sprzęt, może on ulec uszkodzeniu. Niekoniecznie musi to być zawsze z winy użytkownika. Producent ten ogłosił, że wydłuża czas trwania okresu gwarancyjnego na pewne komponenty ich dronów.

Dwukrotnie dłuższa ochrona gwarancyjna

Producent dronów czy gimbali, DJI, ogłosił, że wydłuża czas trwania gwarancji na różne elementy wchodzące w skład ich dronów. Gwarancja teraz będzie trwała dwukrotnie dłużej, a dokładniej 12 miesięcy. Dotyczy to takich elementów jak gimbal, moduł wizyjny, silnik PZM oraz układ zasilania wraz z baterią oraz samą ładowarką. Oznacza to, że jeśli któryś z tych elementów uległ uszkodzeniu nie z winy użytkownika, to firma ta bezproblemowo wymieni je za darmo w ramach naprawy gwarancyjnej.

DJI wydłuża gwarancję!
DJI Mavic Air 2

Zobacz także: Chińczycy nadal będą mogli korzystać z WeChat na smartfonach Apple? Bardzo możliwe

Czas trwania tej gwarancji jest liczony od dnia zakupu. Co ważniejsze, w tym przypadku prawo działa wstecz. Ci, którzy kupili ich drona przed ogłoszeniem tej informacji, również mogą skorzystać z wydłużonej ochrony gwarancyjnej. Dzięki temu, nasz sprzęt pozostanie z nami na dłużej. Ponadto, oprócz podstawowej gwarancji, możemy wykupić u nich ubezpieczenie NNW oraz OC na ten sprzęt. Myślę, że to dobra informacja dla fanów robienia ciekawych ujęć z wysoka, którzy przewidują różne, niespodziewane wypadki z udziałem drona.

Jak Wam się podoba ta informacja? Są tu posiadacze dronów DJI?
Jesteście z nich zadowoleni?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!