DJI zapowiada konferencję, na której zaprezentuje światu nowe urządzenie. Czego możemy się spodziewać?

DJI zapowiada konferencję, na której zaprezentuje światu nowe urządzenie. Czego możemy się spodziewać?

Firma DJI, znana przede wszystkim z produkcji dronów, opublikowała w sieci krótki zwiastun mający zapowiadać konferencję, która odbędzie się już 27 kwietnia. To właśnie wtedy producent ten zaprezentuje światu swój nowy produkt. Co wiemy na temat tego urządzenia?

DJI Mavic Air 2 na horyzoncie

Wprawdzie DJI nie ujawniło, co zobaczymy podczas nadchodzącej wielkimi krokami konferencji, ale po raz kolejny film promocyjny zdradza nam kilka szczegółów dotyczących tego urządzenia. Po pierwsze możemy dostrzec cztery diody, a dodatkowo na bokach umiejscowiono także dwa śmigła. Tym samym możemy być wręcz pewni, że będzie to własnie nowy dron czyli coś, z czego DJI jest najbardziej znane. Oczywiście plakat czy wideo promocyjne nie zdradza nam modelu, jaki zobaczymy już 27 kwietnia, ale od dłuższego czasu w sieci pojawiają się plotki mówiące o drugiej generacji Mavica Air.

Tak naprawdę na temat nadchodzącej nowości DJI nie wiemy zbyt wiele. Plotki mówią o wsparciu dla systemu transmisji Occusync lub Occusync 2.0 mającego poprawić jakość połączenia Wi-Fi. Dodatkowo w Mavic Air 2 mamy znaleźć większą baterię, która zapewni do 30 minut lotu. Najprawdopodobniej zabraknie także czujników skierowanych do góry, a co za tym idzie nadal będzie to raczej urządzenie przeznaczone dla amatorów, a nie profesjonalistów. Bez wątpienia DJI będzie chciało utrzymać wszystkie informacje na temat swojej nowości w tajemnicy aż do samej premiery. Czy to się uda? Czas pokaże.

Zobacz także: DJI Mavic Air 2 na zdjęciach jeszcze przed oficjalną premierą

Część plotek mówi jednak także o drugiej generacji DJI Osmo Pocket. Urządzenie to trafiło na rynek pod koniec 2018 roku, ale ciężko powiedzieć, czym mógłby się różnić Osmo Pocket 2 od swojego poprzednika. Niezależnie od tego, co przygotowało dla nas DJI liczę na to, że firma zaprezentuje nam coś, co zaskoczy nas wszystkim. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości i czekać na oficjalną konferencję DJI!

Czekacie na DJI Mavic Air 2? Czego oczekujecie po tym urządzeniu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!