DOOM 64 do odebrania za darmo w Epic Games Store!

DOOM 64
DOOM 64 (fot. Epic)

Można nie jest to najnowsza gra, ale z pewnością cieszy się ogromnym sentymentem i popularnością. Otóż już teraz odbierzemy za darmo DOOMA 64!

DOOM 64 za darmo w Epic

DOOM 64 to klasyczna odsłona serii gier DOOM z 1997 roku. Co prawda, nie jest aktualnie to drogi produkt, ale nadal w sklepie Epic kosztuje 19 złotych. Jednakże do 25.08.2022, do godziny 17:00, można odebrać go za darmo! Co mówi o tej grze Epic?

Zagraj we wzbogaconą wersję gry wydanej na Nintendo 64 w roku 1997. Od czasu, gdy zatrzymałeś piekielną inwazję na Ziemię, minęło wiele lat. Ośrodek badawczy UAC na Marsie został poddany kwarantannie, dla bezpieczeństwa ludzkości. Pozostawał opuszczony i zapomniany… aż do teraz.

Od czasu, gdy zatrzymałeś piekielną inwazję na Ziemię, minęło wiele lat. Ośrodek badawczy UAC na Marsie został poddany kwarantannie, dla bezpieczeństwa ludzkości. Pozostawał opuszczony i zapomniany… aż do teraz. Sygnał z uszkodzonego satelity sugeruje, że pozostała tam jeszcze jedna istota, zdolna wskrzeszać demony. Jako jedyny ocalały marine, który walczył z siłami piekieł, zostajesz wysłany na samotną krucjatę, celem zlokalizowania Matki Demonów i powstrzymania nowej demonicznej inwazji.

Gra to oczywiście FPS 3D, ale w bardzo starej stylistyce. No nic w tym dziwnego, bo to po prostu stara gra, ale z pewnością nawet dzisiaj może dać nam wiele radości.

O dziwo, minimalne wymagania są naprawdę wysokie. Mowa tu o 8 GB RAM-u, procesorze Intel Core i5-750 oraz o grafice R7 240, GTX 660 lub Intel HD 530. Zalecana konfiguracja zawiera CPU chociażby Intel Core i5-2400 lub AMD Phenom II X6 1075T z 3,0 GHz oraz GPU GTX 780 lub R9 290X.

Kliknij >>tutaj<<, aby odebrać grę DOOM 64 za darmo!

Źródło: Epic Games Store

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!