Epic Games z ciekawą grą historyczną za darmo!

tannenberg
(fot. Epic)

Epic jak co tydzień rozdaje darmowe gry. Tym razem tytuły są naprawdę ciekawe i wciągające. W co zagramy?

Tannenberg za darmo w Epic Games Store!

Epic odpalił kolejną promocję na gry. Tym samym zafundował nam bardzo ciekawą końcówkę lipca, gdzie oddamy się rozrywce związanej z historią I wojny światowej. A dokładnie chodzi tutaj o tytuł Tannenberg, który możemy odebrać właśnie teraz za darmo! Przypisanie sobie tej gry do konta to oszczędność aż 71,99 PLN. O czym dokładnie jest to gra? Epic tłumaczy:

Tannenberg odtwarza największe bitwy I wojny światowej na froncie wschodnim — 64 graczy walczy o kontrolę nad kluczowymi sektorami bitewnych pól, z których każde ma inne strategiczne atuty. Walka między Imperium Rosyjskim, Niemcami i ich sojusznikami, pokazana w rozgrywce FPS, daje nowe doświadczenia zarówno fanom gatunku, jak i fanom historii.
Gracze mają do wyboru siedem drużyn, ponad 50 rodzajów broni, osiem obszernych map, które dają taktyczną swobodę, oraz tryb rozgrywki dla 64 osób z pełną obsługą botów SI, dzięki którym możesz w każdej chwili stoczyć epicką bitwę!

Gra ma umiarkowane wymagania sprzętowe. Minimalne obejmują procesor Intel Core i5-2500K 3,3 GHz lub AMD Phenom II X4 940, 4 GB RAM-u, 8 GB wolnej przestrzeni dyskowej oraz kartę graficzną GTX 960M lub Radeon HD 7750 z 2 GB VRAM.

Kliknij tutaj, aby odebrać grę w Epic Games Store

Shop Titans za darmo w Epic

Kolejnym tytułem jest Shop Titans. Za samą grę nie musimy płacić, ale w ramach promocji logując się zyskamy kupon o wartości aż 100 USD. Jest to też kompletnie inna gra niż Tannenberg. Jak Epic tłumaczy:

Shop Titans to najlepsza symulacja sklepikarza w grze RPG. Twórz potężny sprzęt, zaopatrz swój sklep i sprzedawaj go aspirującym bohaterom… z marżą! Zatrudniaj bohaterów i zwiedzaj lochy, aby zbierać cenne materiały do produkcji. W świecie Shop Titans nigdy nie jest nudno!

Gra cechuje się niskimi wymaganiami sprzętowymi. Minimalne obejmują 2 GB RAM-u i 600 MB wolnej przestrzeni dyskowej. W rekomendowanej konfiguracji widnieje 3 GB RAM i 1 GB wolnego miejsca w pamięci.

Kliknij tutaj, aby odebrać grę w Epic Games Store

Promocja na obydwa tytuły już jest aktywna i potrwa do 28 lipca 2022 roku, do godziny 17:00.

Źródło: Epic

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!