Dwie darmowe gry w Epic: Speed Brawl i Tharsis

tharsis epic

To już tradycja, że Epic Games Store przygotował dla nas promocję z darmowymi tytułami. Co dostaniemy w tym tygodniu?

Speed Brawl i Tharsis za darmo!

Sklep Epic właśnie rozdaje kolejne gry kompletnie za darmo. Wystarczy zalogować się na swoje konto, odnaleźć te tytuły i przypisać je do profilu. Uwaga, promocja jest ograniczona czasowo i potrwa do 23 października 2021 roku, do godziny 17:00. A co dzisiaj w menu?

Pierwszą gra jest Speed Brawl, o której Epic mówi:

Speed Brawl to gra wyścigowa 2D z naciskiem na szybką jazdę i brutalną walkę! Utrzymuj prędkość, twórz kombinacje i wykonuj potężne ruchy specjalne. Znajdź własny styl walki i skompletuj najlepszą drużynę wojowników na świecie. Następnie wciśnij gaz do dechy. Mocniej. MOCNIEJ!

Gra nie ma zbyt wysokich wymagań. Minimalne obejmują procesor Intel Core i3, 2 GB RAM-u oraz kartę graficzną GeForce GTX 650.

Kliknij >>tutaj<<, aby pobrać Speed Browl.

Drugim tytułem jest Tharsis, którego opis brzmi następująco:

Tharsis to turowa gra strategiczna rozgrywająca się w kosmosie. Z rzutami kostką. I kanibalizmem. Przejmujesz w niej dowodzenie nad pierwszą wysłaną na Marsa wyprawą ludzkości w chwili, gdy trafia ona w burzę mikrometeorów.

Tutaj wymagania są nieco wyższe, zwłaszcza w kontekście procesora, ale pod względem grafiki sytuacja wygląda kompletnie inaczej. Minimalne wymagania obejmują procesor Intel Core i5 5. generacji, 2 GB RAM i układ graficzny Intel HD 5000 lub lepszy. Gra powinna zadziałać nawet na budżetowych laptopach.

Kliknij >>tutaj<<, aby pobrać Tharsis.

Źródło: Epic

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!