Kochasz pociągi? To zaciekawi Cię darmowa gra w Epic Games Store!

train sim world 2
Train Sim World 2

Jak to już bywa w czwartki, Epic Games Store właśnie udostępnił kolejne gry kompletnie za darmo. Co mamy tym razem? Coś szczególnego, bowiem mowa tu o Train Sim World 2 oraz Mothergunship.

Kolejne gry za darmo w Epic Games Store!

Epic Games Store znowu zaskakuje i tym razem rozdaje dwie gry za darmo. Co tym razem? Skrajnie różne produkcje. Pierwsza to Train Sim World 2, natomiast druga to Mothergunship. Jak zwykle, promocja potrwa do następnego czwartku (05.08) do godziny 17:00. Macie więc jeszcze kilka dni na odebranie gier. A jak to zrobić? Wystarczy odnaleźć gry w sklepie Epic i kliknąć w Pobierz.

Co o Train Sim World 2 mówi Epic Games Store?

Ewolucja symulatora pociągu! Oto kontynuacja zaawansowanego symulatora pociągów. Siądź za sterami słynnych lokomotyw na liniach szybkiej kolei, długich trasach towarowych, a także wymagających ogromnej precyzji połączeniach miejskich. Popuść wodze fantazji, używając narzędzi do personalizacji. Zagraj w Train Sim World 2 i zajmij miejsce w kabinie maszynisty.

Kliknij >>tutaj<<, aby odebrać grę Train Sim World 2.

Co o Mothergunship mówi Epic Games Store?

MOTHERGUNSHIP to pierwszoosobowa strzelanka z elementami rozgrywki typu „bullet-hell”, w której tworzysz własne karabiny i walczysz z gigantycznymi bossami, aby pokonać armadę robotów, która podbiła Ziemię. Mimo nikłych szans na zwycięstwo musisz stanąć do walki w brutalnych, nieustających bitwach, podczas których tylko szybkie myślenie może Cię uratować.

Kliknij >>tutaj<<, aby odebrać grę Mothergunship.

Źródło: Epic Games Store

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!