Wiedźmińskie eliksiry już dostępne! Wszystko dzięki Oshee i CD Projekt RED

oshee

Wiedźmin to bez wątpienia jeden z największych filarów polskiej kultury XXI wieku. Dzięki zarówno książkom, grom i serialowi, marka ta jest niezwykle popularna. Na tyle znana, że firma Oshee postanowiła do sprzedaży wprowadzić eliksiry z Wiedźmina.

Wiedźmińskie eliksiry z logo Oshee

Polski producent między innymi napojów postanowił wprowadził kulturę wiedźmińską na wyższy poziom. Dzięki współpracy z CD Projekt RED, w sklepach spożywczych znajdziemy napoje inspirowane właśnie Wiedźminem. Możemy spróbować eliksir o smaku Zamieci, Jaskółki czy Kota.

Odnajdziemy także napój o smaku bzu i agrestu inspirowany postacią Yennefer, a Geralta znajdziemy na etykiecie chociażby batonika energetycznego. Oczywiście wyżej wymienione eliksiry to w rzeczywistości napoje energetyczne, izotoniczne lub witaminowe. Co jak co, ale akurat to dobrze nawiązuje do eliksirów znanych z książek i gier.

oshee
(fot. Oshee)

Współpraca z CD PROJEKT RED jest dla nas bardzo ważna, bo pozwala otworzyć bramy do nowych światów. Wierzymy, że skoro nasze napoje wspomagają rozwój sportowców, to mogą również efektywnie wspierać e-sportowców oraz gamerów.

powiedział Tadeusz Czarniecki, CMO w Oshee.

Co ważne, ze współpracą wiąże się również loteria, w której do zdobycia jest 2000 nagród, chociażby 400 kodów dostępu do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku (GOTY) czy specjalne vouchery. Aby wziąć w niej udział, należy zachować paragon (w przypadku napojów energetyzujących) lub znaleźć kod pod etykietą (w przypadku napojów izotonicznych i witaminowych), a następnie udać się na oficjalną stronę promocji i postępować zgodnie z instrukcjami.

Źródło: Informacja prasowa, android.com.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!