EMUI 11 zadebiutuje już w trzecim kwartale tego roku

Huawei P40 Pro tył

Korzystacie ze smartfonów Huawei lub Honor? Jeśli tak to mamy dla was świetną informację! Już w trzecim kwartale tego roku oficjalnie zostanie zaprezentowana światu kolejna wersja nakładki producenta z Państwa Środka. Co o niej wiemy?

EMUI 11

Tak naprawdę EMUI 10.1 pojawiło się wraz z serią P40, a już nadchodzi kolejna wersja nakładki chińskiego producenta. Co ważne informacje na ten temat zostały ujawnione podczas wywiadu z jednym z przedstawicielem firmy Huawei, a to oznacza, że możemy traktować je jako coś pewnego. EMUI 11 zadebiutuje w trzecim kwartale tego roku, a dokładniej na tej samej konferencji co Mate 40 oraz Mate 40 Pro. Smartfony te, według ostatnich plotek, miały zadebiutować dopiero w październiku, ale teraz możemy być wręcz pewni, że konferencja, na której pojawią się nowe flagowce chińskiego producenta zobaczymy już we wrześniu.

emui 10

Oczywiście firma Huawei stara się wszystko utrzymać w tajemnicy i na tę chwilę nie ujawniła jakichkolwiek informacji na temat zmian, które znajdziemy w EMUI 11. Bez wątpienia w pierwszej kolejności aktualizację otrzymają tegoroczne flagowce, ale liczę na to, że producent z Państwa Środka nie zapomni także o tańszych sprzętach czy też urządzeniach, które na rynku pojawiły się w zeszłym roku.

Zobacz także: Huawei pracuje nad kolejnym inteligentnym zegarkiem i opaską sportową

Przedstawiciel Huawei zaznaczył także, że bardzo ważną aktualizacją było EMUI 5.0 zmieniające wiele w samym systemie, a dodatkowo dodające wiele usprawnień. Kolejną ważną aktualizacją było EMUI 8.0 wprowadzające funkcje wspierane przez sztuczną inteligencję oraz dodające technologię GPU Turbo. I tak naprawdę do września pozostało jeszcze sporo czasu, a co za tym idzie bardzo możliwe, że w sieci z czasem będą pojawiać się kolejne informacje na temat kolejnej wersji nakładki chińskiej firmy. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości!

Na zdjęciu głównym znajduje się Huawei P40 Pro, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Co myślicie o EMUI 11? Czekacie na aktualizację swoich smartfonów? Czego oczekujecie po nowej wersji nakładki chińskiego producenta? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!